www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 03 grudzień 2020
 
 
Z POLICJI. Zarzuty za narkotyki w kierownicy Drukuj E-mail
czwartek, 19 styczeń 2012
ZARZUTY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW USŁYSZAŁ DZISIAJ 23-LETNI MIESZKANIEC GMINY BOBOWO. MĘŻCZYZNA ZOSTAŁ ZATRZYMANY PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ. INTERWENIUJĄCY W TEJ SPRAWIE POLICJANCI ZNALEŹLI PONAD 60 GRAM ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH. BYŁA TO AMFETAMINA I KAPSUŁKI Z EKSTAZY. NARKOTYKI UKRYTE BYŁY W KIEROWNICY KONTROLOWANEGO VOLKSWAGENA. MĘŻCZYZNA TRAFIŁ DO POLICYJNEGO ARESZTU. ZA POSIADANIE TAKIEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW GROZI KARA DO 10 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI.
 
Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 23-latka, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Lipinki Szlacheckie.  Interweniujący w tej sprawie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena.
Samochodem tym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Zarówno kierowca jak i pasażer pojazdu podczas policyjnej interwencji wykazywali oznaki zdenerwowania.
W czasie przeszukania samochodu funkcjonariusze odnaleźli w kierownicy skrytkę. Wewnątrz ukryte były narkotyki. W sumie zabezpieczono blisko 50 gram amfetaminy i 19 kapsułek z zawartością ekstazy. Środki te należały do jednego z podróżujących volkswagenem mężczyzn. Mieszkaniec gminy Bobowo został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.  Dzisiaj śledczy przedstawili w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.  

mł. asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim


 
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!