www.mamboteam.com
GMINA CZARNA WODA  
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 03 grudzień 2020
 
 
FOTOREPORTAŻ. W poszukiwaniu korespondentów "Zielonego Autobusu". Czarna Woda PDF Drukuj E-mail
piątek, 16 listopad 2012
Objeżdżam szkoły w poszukiwaniu korespondentów "Zielonego Autobusu", czyli młodzieży, która jeszcze pisze coś innego niż smsy i e-maile. Przed 11 listopada odwiedziłem szkołę w Czarnej Wodzie. Dyrektorem szkoły jest Józef Milewski, któremu dziękuję za miłe przyjęcie i gratuluję wystąpienia na apelu. Rzadko się zdarza, by ktoś mówił o odzyskaniu niepodległości w sposób tak bardzo prosty i jednocześnie bardzo ciekawy....Warsztaty dziennikarskie.Test - czy nadajesz się na sprzedawcę gazet?
Czas na apel.

Oczywiście nie zabrakło części artystycznej.

Najlepiej przygotowani byli najmłodsi uczniowie.Dyrektor szkoły mówi o odzyskaniu niepodległości Polski.Nie ma nic lepszego, jak taka promocja  "Zielonego Autobusu".Następne zajęcia. Ciekawe, czy za tydzień z tej licznej rzeszy ktoś się zgłosi, by współpracować...Ostanie uczniowie opuszczają szkołę.Budynek szkoły 11 lat temu i dzisiaj.Za tydzień, czyli dzisiaj przyszły cztery osoby. Co zaskakujące, dwóch chłopaków (na ogół przychodzą same dziewczyny)Autoprezentacja podczas konferencji prasowej. Ten chłopak w przyszłości chce być kucharzem na statkach.Szkoła już pusta, ale na zewnątrz toczą się prace przy wycince tuj i układaniu polbruku.
Fot. Tadeusz Majewski


ZIELONY AUTOBUS - pismo wydawane przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim w nakładzie 5 tysięcy egzemplarzy. Na razie nieregularnik. Zachęcamy do współpracy. Kontakt: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!