www.mamboteam.com
GMINA CZARNA WODA  
czwartek, 29 październik 2020
 
 
VI Zlot Motocyklowy nad Wdą tradycyjnie 1-3 lipca 2016 !! PDF Drukuj E-mail
środa, 15 czerwiec 2016


Jeśli nie macie czasu na czytanie to polecamy obejrzeć filmik promujący imprezę:

W dniach 1-3 lipca w Hucie Kalnej przygotowane mamy wiele atrakcji. Na scenie wystąpią gwiazdy sceny muzycznej takie jak APTEKA oraz ANALOGS! A program imprezy przedstawia się następująco:

PIĄTEK- 1 lipca
16.00- Rozpoczęcie imprezy
18.00- Konkurencje z nagrodami
koncerty:
18.30- Złośnik
20.00- One Future
21.30- APTEKA !
23.30- Contract

SOBOTA- 2 lipca
10.00- Pobudka i szybkie śniadanie
12.00- Parada
15.00- Konkurencje z nagrodami
koncerty:
18.00- Despontans
19.30- Layo
21.00- Orchidea (Czechy)
22.30- ANALOGS !!

... oraz oczywiście muzyka do białego rana. Ognisko, prysznice, kładka nad rzeką, ryk motocykli i extra klimat! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie ;-)

Tatuaże,
myjnia motocyklowa, stoiska, gdzie będzie można kupić przeróżne gadżety. Dodatkowo scena będzie położona na takiej górce, że widać ją z całego terenu! A więc gdy usiądziecie nad rzeką Wdą lub będziecie smakować lokalnych wyrobów z Karczmy Ostoja, podziwiać będzie można koncerty oraz konkurencje. Mamy przygotowane wiele nagród nie tylko od sponsorów.

Parada
motocyklowa przejedzie ulicami Czarnej Wody, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować swoją maszynę lokalnym mieszkańcom. Jesteśmy pewni, że pojadą tam różne motocykle, poprzez zabytkowe, crossy i choppery nie zabraknie tam również ścigaczy oraz turystyków.

Miejsce jest mega klimatyczne. Znaki dojazdu będą rozstawione tak często, że dojazd nie będzie sprawiał problemu. Teren położony jest w Hucie Kalnej gm. Czarna Woda nad rzeką Wdą. Do naszej dyspozycji jest ponad 6 ha ! Podzieliliśmy je na pole namiotowe (rośnie tam równa, zielona trawa), teren przed sceną oraz miejsce do szaleństwa (błotko, górki do skakania itp). Nie przedstawiamy wszystkich szczegółów, bo trzeba po prostu przyjechać, zobaczyć i porzuć tą energię, ten klimat !!

Dojazd na imprezę dostępny:
- Jadąc ze strony Chojnic- mijacie piękną miejscowość Czarna Woda oraz za ok. 1,5 km będzie skręt w prawo- kierunek Huta Kalna, Lubiki.
- Jadąc ze strony Starogardu Gdańskiego po minięciu Kamiennej Karczmy za ok. 2 km będzie skręt w lewo- kierunek Huta Kalna.
Gdy już jesteście na tej drodze, suniecie asfaltem 5 km do Huty Kalnej przez takie miejscowości jak Lubiki Małe, Lubiki. Na dole górki, skręcacie w prawo, gdzie miniecie remizę strażacką. Jedziecie dalej prosto drogą utwardzoną ok. 400m i gdy zaczyna się las skręcacie w lewo. Dalej pozostała już prosta droga na teren imprezy. Oczywiście wszystko będzie oznakowane, aby nie było problemu dojazdu.

Bilety, mapkę oraz więcej informacji uzyskacie na stronie: www.zlotnadwda.pl
Informację będziemy wrzucać na bieżąco więc śledźcie nas gorąco na fb oraz pod wydarzeniem:


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!