www.mamboteam.com
GMINA CZARNA WODA  
STRONA GŁÓWNA arrow DODATKOWE ZASOBY
piątek, 22 styczeń 2021
 
 
ARCHIWUM (PRZED 01.06.2006) PDF Drukuj E-mail
środa, 03 maj 2006
W niniejszym dziale zamieszczono zarówno archiwalną wersję serwisu Gminy Czarna Woda jak i bazę tekstów zamieszczonych w serwisie od początku jego istnienia. Aby przejść dalej kliknij na wybrane połączenie:


ARCHIWUM SERWISU WIRTUALNE KOCIEWIE - BAZA TEKSTÓW - w archiwum tym zgromadzono niemal wszystkie artykuły opublikowane w serwisie Wirtualne Kociewie od początku jego istnienia. Zamieszczony w na stronie startowej archiwum formularz pozwala na łatwe i szybkie przeszukiwanie i przeglądanie zawartości poszczególnych działów. Istnieje nie tylko możliwość wyszukiwania artykułów zawierających określone słowa lub frazy, ale także wyświetlania jedynie artykułów opublikowanych w danym roku. W chwili obecnej archiwum zawiera około 1420 tekstów, co czyni je największą dostępną w sieci Internet bazą informacji z regionu Kociewia.

GMINA CZARNA WODA - ARCHIWALNA WERSJA SERWISU - obejmuje wybrane działy poprzedniej wersji serwisu. UWAGA! - część połączeń nie działa. W miarę rozwoju obecnej wersji serwisu wersja archiwalna będzie likwidowana.
  
Top! Top!