www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 09 lipiec 2020
 
 
Starosta Leszek Burczyk w BOLLYWOOD. WOŚP W Kaliskach Drukuj E-mail
wtorek, 15 styczeń 2013

Szkoła w Kaliskach już od niedzielnego południa tętniła gwarem. Wśród kawiarenek, barów i jadłodajni jedno pomieszczenie szczególnie się wyróżniało. Barwne stroje i światła jupiterów przyciągały wzrok małych i dużych, dzieci i rodziców - to atelier BOLLYWOOD


Tu można było sobie zrobić jedyne w swoim rodzaju zdjęcie inspirowane kulturą hinduską. Stali bywalcy tego atelier nie zawiedli. Cierpliwie czekali w kolejce do charakteryzacji i do zdjęcia. To już kolejny pomysł na oryginalne fotografie. Były już zdjęcia retro, w stylu Dzikiego Zachodu, starożytnej Grecji, Dalekiego Wschodu.

Nad całością czuwała pomysłodawczyni i fotograf atelier Sylwia Pasterska. Dzielnie jej pomagały emerytowane nauczycielki Barbara Płonka, Elżbieta Pasterska zajmując się stylizacją przygotowanych wcześniej strojów. Panowie świetnie prezentowali się w turbanach, przygotowanych przez Kornelię Ziółkowską. Całości strojów dopełniały wspaniałe makijaże wykonywane przez Aleksandrę Müller, Katarzynę Wysokińską. O profesjonalne oświetlenie zadbał Sławomir Witos.

Ledwie przebrzmiała tegoroczna Orkiestra, a już organizatorki myślą o tym, jak będzie wyglądało kaliskie atelier za rok.

Sylwia Pasterska 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!