www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 21 styczeń 2021
 
 
ZNOWU DĄBROWA. ZDERZENIE CZOŁOWE – 3 OSOBY W SZPITALU Drukuj E-mail
poniedziałek, 04 luty 2013
Trzy osoby w szpitalu to bilans wypadku drogowego, jaki wydarzył się dzisiaj tuż po godz. 4 na drodze krajowej 22 w miejscowości Dąbrowa. Droga w tym miejscu przez dwie godziny była całkowicie nieprzejezdna. Policjanci zorganizowali objazdy. Kaliscy funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia...


                       
                       
                       Policjanci z posterunku w Kaliskach szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności wypadku drogowego, który miał miejsce dzisiejszej nocy tuż po godz. 4 na drodze krajowej nr 22, w miejscowości Dąbrowa. 


 Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący osobowym volkswagenem poruszający się w kierunku Starogardu z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówkę. Obaj kierowcy oraz pasażerka volkswagena z obrażeniami trafili do szpitala.
Już wiadomo, że kierujący autem ciężarowym był trzeźwy, natomiast od drugiego kierowcy pobrano krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie.
Droga w miejscu wypadku przez dwie godziny była całkowicie nieprzejezdna, mundurowi zorganizowali objazdy. Kaliscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

mł. asp. Angelika Kreft         
KPP Starogard Gd.

Starogard Gd. dnia 04 lutego 2013r

                                                                                                              
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!