www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 17 październik 2019
 
 
OSIECZNA. WYNIKI X PIKNIKU MARSZ PO ZDROWIE 2012-05-27 Drukuj E-mail
wtorek, 29 maj 2012
BIEGI ULICZNE
KAT. DZIEWCZĘTA 1-2 KLASA/ DYS. 450m/ startujących: 21/
1. PIETRZALSKA PAULINA – UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO
2. CZARNOWSKA MAŁGORZATA- SZLACHTA
3. USTA MAGDALENA – SZLACHTA
4. TOCZEK MAŁGORZATA- LUBICHOWO
5. KIERSZK KAROLINA – OSIECZNA
6. NOGA WERONIKA – LUBICHOWO















KAT. CHŁOPCY 1-2 KLASA/ DYS. 450m/ startujących: 21/
1. ROZGOŃSKI MACIEJ - UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO
2. BIELASZEWSKI SZYMON - LUBICHOWO
3. PROCHOŃ MARTYN - LUBICHOWO
4. SUCHOMSKI MATEUSZ - OSIECZNA
5. CZAPIEWSKI SZYMON LUBICHOWO
6. SZKUAT FILIP - TCZEW

KAT. DZIEWCZĘTA 3-4 KLASA/ DYS. 450m/ startujących: 32/
1. PREKOP PAULINA - LUBICHOWO
2. FELIŃSKA AGATA - KALISKA
3. NOWICKA MAGDALENA - KOPYTKOWO
4. PAWŁOWSKA NATALIA - SKÓRCZ
5. WŁOCH KAROLINA – OSIECZNA
6. BURCZYK WERONIKA – KALISKA



KAT. CHŁOPCY 3-4 KLASA/ DYS. 750m/ startujących: 23/
1. MAKOWSKI DOMINIK - LUBICHOWO
2. ŁĄCKI MATEUSZ – OSIECZNA
3. FOLTA PAWEŁ- MALBORK
4. ŚWITOŃ MARCEL - LUBICHOWO
5. BŁAWAT MICHAŁ – NOWA KARCZMA
6. ŻYWICKI PATRYK – KARSIN

KAT. DZIEWCZĘTA 5-6 KLASA/ DYS.750m/ startujących: 29/
1. ZAGÓRSKA BEATA - ZBLEWO
2. FIJAŁ  AMELIA- LUBICHOWO
3. DUBIELLA MONIKA- LUBICHOWO
4. KOSECKA PATRYCJA – OSIECZNA
5. LISAKOWSKA IWONA – KARSIN
6. JANKOWSKA WIKTORIA – KALISKA

KAT. CHŁOPCY 5-6 KLASA/ DYS. 1300m/ startujących: 26/
1. STOSIK MICHAŁ – OSIECZNA
2. MALEWICZ DAWID - ŚLIWICE
3. KLEIN OSKAR- DĄBRÓWKA
4. LANDOWSKI DAMIAN – KARSIN
5. WARSIŃSKI DOMINIK – KARSIN
6. ROLBIECKI ADRIAN - KARSIN



KAT. DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM / DYS. 1300m/ startujących: 36 osób/
1. CZAPIEWSKA ANNA – LUBICHOWO
2. CZAJA ZUZANNA- OSIECZNA
3. KRZYSZTAŁOWICZ PAULINA – KS LECHIA GDAŃSK
4. KWIATKOWSKA OLIWIA -  KS LECHIA GDAŃSK
5. LANDOWSKA DOMINIKA – LUBICHOWO
6. POŁOM BARBARA – SZLACHTA

KAT. CHŁOPCY GIMNAZJUM / DYS. 2000m/ startujących: 25/
1. DZIENNIAK MIKOŁAJ – LUBICHOWO
2. OSSOWSKI JACEK – OSIECZNA
3. CZAPIEWSKI PAWEŁ – KARSIN
4. JEDWABNIK DAWID - SMĘTOWO
5. PRILL DANIEL – SZLACHTA
6. SAREK DAWID – OSIECZNA



CHÓD SPORTOWY
KAT .DZIEWCZĘTA 3-4 KLASA/ DYS. 1km/ startujących: 10/
1. CZAJA MARTA - OSIECZNA
2. WŁOCH KAROLINA - OSIECZNA
3. WASILEWSKA MARTYNA - LUBICHOWO
4. MIERZEJEWSKA DOMINIKA - ŚLIWICE
5. KŁOMSKA NATALIA - ZELGOSZCZ
6. MALINOWSKA NADIA - ZELGOSZCZ

KAT.CHŁOPCY 3-4 KLASA/ DYS. 1km/ startujących: 6/
1. STOSIK MARCIN - OSIECZNA
2. KOSECKI HUBERT – OSIECZNA
3. DULLEK JAN – OSIECZNA
4. ŁEPEK ADRIAN – OSIECZNA
5. LEWANDOWSKI MATEUSZ – ŚLIWICE
6. ROMPA TOBIASZ – ZELGOSZCZ



KAT. DZIEWCZĘTA 5-6 KLASA/ DYS.2km/ startujących: 19/
1. HOPA KLAUDIA - GDAŃSK
2. STANKIEWICZ DOMINIKA - GDAŃSK
3. DEPCZYŃSKA NIKOLA - GDAŃSK
4. MUZYKA MARTA – GDAŃSK
5. BORCHARDT PAULINA - SZLACHTA
6. DAMSKA MAGDALENA - LUBICHOWO

KAT. CHŁOPCY 5-6 KLASA/ DYS. 2km/ startujących: 11/
1. FOMIN MACIEJ- OSIECZNA
2. GLAZER BARTOSZ – LUBICHOWO
3. CHABOWSKI KACPER – LUBICHOWO
4. KOLASIŃSKI SZYMON – OSIECZNA
5. DULLEK JAKUB - OSIECZNA
6. LOREK JAKUB – OSIECZNA

KAT.DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM/ DYS. 3km/ stertujących: 9/
1. CZAJA ZUZANNA - OSIECZNA
2. TRĘBICKA NATALIA - KS LECHIA GDAŃSK
3. PELOWSKA WIKTORIA – GDAŃSK
4. RACZYŃSKA NATALIA - GDAŃSK
5. LECH ADRIANNA – GDAŃSK
6. ANDREARCZYK KORNELIA – OSIECZNA



KAT. CHŁOPCY GIMNAZJUM/ DYS. 3km/ startujących: 11/
1. KOSECKI KACPER - SOPOT
2. ZYPPER DORIAN - GDANSK
3. STEWA PIOTR - KS LECHIA GDAŃSK
4. KOSECKI MIKOŁAJ - OSIECZNA
5. SZRAMKA KAROL - OSIECZNA
6. GORNOWICZ ŁUKASZ - SZLACHTA

KAT. DZIEWCZĘTA SZKOŁY ŚREDNIE/ DYS. 3km/ startujących: 2/
1. STASIEWICZ MARTA – II LO GDAŃSK
2. IDZIKOWSKA NATALIA - II LO GDAŃSK

KAT. CHŁOPCY SZKOŁY ŚREDNIE/ DYS. 3km/ startujących: 4/
1. ŁOBASZEWSKI ANDRZEJ – GDAŃSK
2. SZARMACH ADRIAN – OSIECZNA
3. KAIM ARTUR – GDAŃSK
4. ANDREARCZYK KRYSTIAN – OSIECZNA

MARSZ NORDIC WALIKNG
KAT. KOBIETY/ DYS. 5km/ startujących : 11/
1. ELLWARD AGNIESZKA – GDAŃSK
2. BŁAWAT KAZIMIERA- „ SANTANA” WIELKI KLINCZ
3. HAMERSKA KAROLINA - "SANTANA” WIELKI KLINCZ

KAT. MĘŻCZYŹNI/ DYS. 5km/ startujących : 3/
1. KOSECKI PRZEMYSŁAW - OSIECZNA
2. WIELIŃSKI DARIUSZ - SKÓRCZ
3. LABON STANISŁAW – SKÓRCZ

BIEG OPEN - 4km
KAT. „K” DO 40 LAT/ startujących : 5/
1. MOLLUS KINGA - SMETOWO
2. BUCEWSKA MAGDALENA - SZTUM
3. MOMOT ALEKSANDRA - OSIECZNA



KAT. „K” 40+ / startujących: 2/
1. CZAPIEWSKA GRAŻYNA - LUBICHOWO
2. BIELIŃSKA ZOFIA - GDAŃSK

KAT. „M” 40-50 LAT / startujących: 7/
1. FOLTA JAROSŁAW – MALBORK
2. JANOWSKI PIOTR – NOWA WIEŚ CHEŁMIŃSKA
3. KIESZKOWSKI WIESŁAW – ŚLIWICZKI

KAT. „M” 50+/ startujących: 8/
1. GABSKI ZBIGNIEW – STAROGARD GDAŃSKI
2. WNUK STANISŁAW - WIELKI KLINCZ
3. GOŁĄBEK MARIUSZ - STAROGARD GDAŃSKI

KAT. „ M” OPEN / startujących: 15/
1. KLAYBOR DAWID - CHOJNICZANKA CHOJNICE
2. KERSZEN MACIEJ – KOŚCIERZYNA
3. WNUK BŁAŻEJ – WIELKI KLINCZ
4. HARTUNA ZENON - PIECE
5. CZAJA LESZEK – STAROGARD GDAŃSKI
6. CEBULA BOGDAN – SZTUM


OGÓŁEM :
KOBIET - 176
MĘŻCZYZN - 160
DZIECI W BIEGU PRZEDSZKOLAKÓW I MŁODSZYCH - 35
MARSZ PO ZDROWIE - 372
RAZEM W KONKURENCJACH UDZIAŁ WZIĘŁY 743 OSOBY.         
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!