www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
środa, 02 grudzień 2020
 
 
LEŚNY MARATON FILMOWY W OSIECZNEJ - LASACY ZAPRASZAJĄ Drukuj E-mail
wtorek, 22 lipiec 2014

Już 25 lipca (piątek) zapraszamy wszystkich miłośników filmu na wyjątkowe wydarzenie kulturalne - "Leśny Maraton Filmowy" w Osiecznej.

 

W programie imprezy - letnie kino plenerowe pod przysłowiową "chmurką", w otoczeniu pięknej przyrody i życzliwych Lasaków. W repertuarze - doskonałe filmy kinowe - zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i fantastyczne kino familijne! Nie zabraknie także kina dla Pań, filmu SF, a także - niespodzianek! Wśród uczestników imprezy rozlosujemy m.in. bilety na fantastyczny koncert Kamila Bednarka, zespołu Enej oraz Mr. Presidenta, który w sierpniu odbędzie się w Chojnicach. Jednym słowem - dla każdego, coś miłego! Wstęp - wolny!

Czekamy na Was już od godz. 16! Uwaga - projekcje filmowe przystosowane dla dzieci i osób niepełnosprawnych, także osób leżących. Na miejscu - lokalna gastronomia. Szczegółowe informacje na stronie www.gminaosieczna.pl oraz na facebooku - profil projektu "Powrót Niebieskiej Jaskółki".
 
W przerwach między filmami proponujemy wyjątkowe projekcje promocyjne - zobacz nasze Kociewie i piękno kociewskiej przyrody oraz osieczańsko-lubichowskich lasów na wielkim ekranie! Jak przystało na "leśny" maraton filmowy, nie może zabraknąć u nas także filmów o tematyce leśnej. Dzięki Partnerowi projektu - Nadleśnictwu Lubichowo - zapraszamy m.in. na spoty i filmy Lasów Państwowych, w szczególnym roku 90-lecia istnienia PGL LP. Tego nie można przegapić!
 
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Powrót Niebieskiej Jaskółki, czyli wielkie kino w małej wsi". W trakcie imprezy prowadzimy także nabór do naszego projektu - przystąp do naszego Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Osiecznej!
 
Projekt dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Grupę Działania "Chata Kociewia".
 
Serdecznie zapraszamy!
Grupa Inicjatywna "Lasacy", działająca przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Osiecznej 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!