www.mamboteam.com
 
piątek, 04 grudzień 2020
 
 
ALE KOMEDIA! Działając osobno okradli ten sam budynek! Drukuj E-mail
wtorek, 28 styczeń 2014
SKARSZEWY - ZARZUTY DLA ZŁODZIEI I WŁAMYWACZA

Policjanci ze Skarszew zatrzymali wczoraj włamywacza oraz dwóch złodziei, którzy działając osobno okradli ten sam budynek. Jak ustalili funkcjonariusze, gdy włamywacz wychodził z okradanego mieszkania, mijał się ze złodziejami, którzy weszli do tego samego lokalu. Przestępcy usłyszeli już zarzuty, a policjanci odzyskali skradzione mienie.


Wczoraj po południu policjanci z posterunku w Skarszewach otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego. Ze wstępnych informacji wynikało, że przestępcy zdemontowali i ukradli miedziane rury centralnego ogrzewania. Po przyjęciu zawiadomienia funkcjonariusze natychmiast przystąpili do typowania sprawców tej kradzieży. W wyniku przeprowadzonych czynności zatrzymano dwóch mieszkańców gminy Skarszewy. Jak się okazało, schwytany 28 i 41-latek dostali się do budynku przez okno, którym chwilę wcześniej wychodził włamywacz. Mundurowi ustalili jego personalia. Jeszcze tego samego dnia policjanci przesłuchali całą trójkę. 35-letni włamywacz usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem, a dwaj złodzieje już niedługo staną przed sądem, gdzie odpowiedzą za kradzież.

Interweniujący w tej sprawie policjanci odzyskali również utracone w wyniku przestępstwa przedmioty. Pochodzące z kradzieży miedziane elementy centralnego ogrzewania trafiły do jednego z punktów skupu surowców wtórnych, gdzie zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

asp. Marcin Kunka
Oficer Prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!