www.mamboteam.com
 
piątek, 27 listopad 2020
 
 
BOLESŁAWOWO - ŚMIERTELNE UDERZENIE W DRZEWO Drukuj E-mail
poniedziałek, 14 lipiec 2014

Policjanci ze Skarszew wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło dzisiaj nad ranem w pobliżu miejscowości Bolesławowo. W wyniku uderzenia w drzewo zginął 49-letni kierowca peugeota.

Dzisiaj kilka minut przed godz. 7 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o śmiertelnym wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 224 w pobliżu miejscowości Bolesławowo. Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon patrol drogówki oraz funkcjonariuszy z pobliskiego posterunku.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kierujący peugeotem 49-latek z nieustalonej dotychczas przyczyny stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi, gdzie uderzył w drzewo. Obrażenia, jakich doznał mieszkaniec powiatu tczewskiego, okazały się śmiertelne.
Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce, w którym doszło do wypadku. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.


asp. Marcin Kunka

Oficer Prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!