WERSJA ARCHIWALNA SERWISU - KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ WESJĘ AKTUALNĄ
Witamy na stronie Gmina Skórcz

Gmina Skórcz

Portal Wirtualne Kociewie
  Gmina
  Miejscowości
    Wszystkie
    Barłożno
    Czarnylas
    Gmina Skórcz
    Mirotki
    Miryce
    Pączewo
    Ryzowie
    Wielbrandowo
    Wielki Bukowiec
    Wolental
  Menu główne
   Główna
   Wiadomości

   Archiwum
   News
   Zarekomenduj nas
   Szukaj
   Tematy
   Top Lista
   Linki
   Wersje do druku
   Biorytmy
  Zobacz również
Pomorzanka na sprzedaż
Gminna Spółdzielnia w Skórczu sprzeda lub wydzierżawi czynną rozlewnię wody mineralnej “Pomorzanka”. ... :: więcej

Konkurs "Nasza wieś - naszą szansą"
Szanowni Państwo,Fundacja Wspomagania Wsi we współpracy z Bankiem Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych ogłaszają kolejny konkurs grantowy realizowany we wsiach i miastec ... :: więcej

DWOREK NA SPRZEDAŻ !
"Dwo ... :: więcej

  Kto jest online
Jest
4 gości i
0 użytkowników online

Jesteś niezalogowany. Możesz się zalogować, lub zarejestrować klikając tutaj.

  Login
 Nazwa użytkownika
 Hasło
 Zapamiętaj mnie

Jeszcze nie masz u nas konta? Możesz je założyć.
    Główna »  Barłożno  Szukaj  
 Wyniki IX Biegu Pamięci Księdza Senatora Feliksa Bolta    Artykuły
Kategoria I – dziewczęta, ur. 1997 i młodsze

1. Kornelia Andrearczyk – Osieczna
2. Katarzyna Lubińska – Osieczna
3. Hanna Czarnecka - Barłożno
4. Zuzanna Czaja – Osieczna
5. Klaudia Żurawska – Kościelna Jania
6. Natalia Karbowniczek – Barłożno
Kategoria II – chłopcy ur. 1997 i młodsi
1. Daniel Kowalski – Walichnowy
2. Maciej Światczyński – Skórcz
3. Błażej Suwalski – Pączewo
4. Jakub Kolasiński – Osieczna
5. Marek Szulc – Barłożno
6. Piotr Malkowski – Wielki Bukowiec

Kategoria III – dziewczęta 1995 – 96

1. Paulina Lasota – Małe Walichnowy
2. Paulina Grabowska – Osieczna
3. Justyna Grabowska – Osieczna
4. Karolina Szalewska – Bobowo
5. Iza hejder – Osieczna
6. Angelika Łącka – Osieczna
Kategoria IV – dziewczęta, ur. 1993 - 94
1. Grażyna Szymańska – Tczew
2. Paulina Kirsenstein – Starogard, Szkoła nr 3
3. Karolina Kirsenstein – Starogard, Szkoła nr 3
4. Katarzyna Boldt – Pączewo
5. Karolina Jankowska – Mirotki
6. Katarzyna Świder - Bobowo
Kategoria V – dziewczęta – ur. 1990 - 92
1. Julita Dyszer – Olimpijczyk Pelplin
2. Katarzyna Lewandowska – Olimpijczyk Pelplin
3. Paulina Dembicka – Olimpijczyk Pelplin
4. Dorota Piąskowska – Olimpijczyk Pelplin
5. Daria Wiśniewska – Skórcz
6. Katarzyna Łącka – Osieczna
Kategoria VI – chłopcy, ur. 1995 - 96
1. Janusz Połom – Osieczna
2. Grzegorz Kwiczor – Lubichowo
3. Adam Szefer – Lubichowo
4. Adrian Gracz – Wielki Bukowiec
5. Rafał Anders – Wielki Bukowiec
6. Kamil Kondysiak – Małe Walichnowy
Kategoria VII – chłopcy ur. 1993 - 94
1. Dominik Czaja – Osieczna
2. Adrian Szarmach Osieczna
3. Marcin Komar – Wielki Bukowiec
4. Michał Derdowski – Mirotki
5. Denis Demski – Bobowo
6. Michał Barecki – Osieczna
 
Kategoria VIII – chłopcy – ur. 1990 - 92

1. Paweł Kotowski – Olimpijczyk Pelplin
2. Karol Werner – Olimpijczyk Pelplin
3. Marcin Sikora – Olimpijczyk Pelplin
4. Adam Eggert – Skórcz
5. Piotr Zabrocki – Osieczna
6. Mateusz Czaja – Osieczna
Kategoria IX – juniorki, ur. 1986 – 89
1. Magdalena Sieg – Olimpijczyk Pelplin
2. Kamila Tutkowska – Olimpijczyk Pelplin
 
Kategoria X – seniorki, ur. 1985 i starsi

1. Dominika Główczewska – SKLA Sopot
2. Dorota Kirszenstein – Starogard
3. Teresa Smuczyńska – Starogard
4. Grażyna Czapiewska - Lubichowo

Kategoria XI – juniorzy, ur. 1986 – 89

1. Szymon Reimus – Pomorzanka Skórcz
2. Karol Ligenza – MKS Tczew
3. Marek Lange – Pomorzanka Skórcz
4. Łukasz Grzonka – Pelplin
5. Mateusz Gast – Skórcz
6. Piotr Labon – Kościelna Jania
Kategoria XII kategoria – seniorzy, ur. 1985 i starsi
1. Arkadiusz Gardzielewski – Tczew,  
2. Przemysław Ruliński – Olimpijczyk Pelplin
3. Zenon Hartuna – Chojnice
Fot. Kamila Sowińska








Wysłany przez kociewiak opublikowano środa, 26 kwiecień, 2006 - 14:03
 Wyślij ten artykuł do przyjaciela   Strona do wydruku    Artykuły  


Wyniki IX Biegu Pamięci Księdza Senatora Feliksa Bolta | Zaloguj/Zarejestruj się | 0 Komentarzy
Komentarze są własnością nadsyłającego. Nie odpowiadamy za ich treść.
 BiP

 ZDROWIE

 TURYSTYKA




 OFERTY REGIONU
“Polpharma” - Ośrodek Wypoczynkowy. Okazja!
Turnus taniej o 200 złotych ... :: więcej
Ocypel, Trzechowo - atrakcyjna oferta!
Atrakcyjnie nieruchomości na sprzedaż!... :: więcej
Wynajmę lokal
Lokal pod działalność handlowo-usługową o powierzchni 350 metrów kwadratowych... :: więcej
Wójt Gminy Kaliska ogłasza konkurs na stanowisko Menadżera Zdrowia - Kierownika Ośrodka Zdrowia w Kaliskach, na stanowisko Inspektora ds. projektów realizacyjnych i promocji gminy oraz na.... :: więcej

 REKLAMA

Kliknij

 Poprzednie artykuły
Piątek, marzec 31
·Przed budowa autostrady
środa, marzec 22
·Powiatowy Turniej KGW
Czwartek, marzec 16
·Jubileusz
Wtorek, marzec 14
·Pocztówka z początku XX w.
Poniedziałek, marzec 06
·WÓJT GMINY SKÓRCZ zaprasza
środa, marzec 01
·Ogłoszenie
Wtorek, luty 28
·RADNI III KADENCJI
Poniedziałek, luty 27
·Praca ewentualnie dla "mrówek"
Czwartek, luty 23
·ARCHIWALNE. Własny kąt
Wtorek, luty 21
·ARCHIWALNE. Tury drugiej tury
 Starsze artykuły


Copyright © 2003 - 2005 Media-Kociewiak
Teksty i zdjęcia prosimy przysyłać na adres - portal@kociewiacy.pl | Reklama
Webmaster - PioFal