WERSJA ARCHIWALNA SERWISU - KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ WESJĘ AKTUALNĄ
Witamy na stronie Gmina Skórcz

Gmina Skórcz

Portal Wirtualne Kociewie
  Gmina
  Miejscowości
    Wszystkie
    Barłożno
    Czarnylas
    Gmina Skórcz
    Mirotki
    Miryce
    Pączewo
    Ryzowie
    Wielbrandowo
    Wielki Bukowiec
    Wolental
  Menu główne
   Główna
   Wiadomości

   Archiwum
   News
   Zarekomenduj nas
   Szukaj
   Tematy
   Top Lista
   Linki
   Wersje do druku
   Biorytmy
  Zobacz również
Pomorzanka na sprzedaż
Gminna Spółdzielnia w Skórczu sprzeda lub wydzierżawi czynną rozlewnię wody mineralnej “Pomorzanka”. ... :: więcej

Konkurs "Nasza wieś - naszą szansą"
Szanowni Państwo,Fundacja Wspomagania Wsi we współpracy z Bankiem Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych ogłaszają kolejny konkurs grantowy realizowany we wsiach i miastec ... :: więcej

DWOREK NA SPRZEDAŻ !
"Dwo ... :: więcej

  Kto jest online
Jest
7 gości i
0 użytkowników online

Jesteś niezalogowany. Możesz się zalogować, lub zarejestrować klikając tutaj.

  Login
 Nazwa użytkownika
 Hasło
 Zapamiętaj mnie

Jeszcze nie masz u nas konta? Możesz je założyć.
    Główna »   Szukaj  

Warunki Użytkowania wesja 1.11 dla Gmina Skórcz

1. Akceptacja Warunków Użytkowania oraz wszelkich poprawek.
Za każdym razem kiedy wchodzisz na naszą stronę lub korzystasz z jej zasobów, zgadzasz się przestrzegać Warunków uzytkowania strony, i wprowadzane tu drobne poprawki, o których możesz być niepoinformowany. Ponadto, w przypadku kiedy korzystasz z określonej usługi na naszej stronie lub za jej pośrednictwem, będziesz także zobowiązany dostosować sie do zasad dotyczycących korzystania z niej, które będą zawarte w Warunkach użytkowania strony. Patrz też Polityka Ochrony Prywatności,będąca częścią Warunków użytkowania strony.

2. Nasz serwis.
Zastrzegamy sobie prawo modyfikacji zawartości strony, jej zamknięcia lub usunięcia bez podania przyczyn oraz bez uprzedniego poinformowania jej użytkowników. Nie ponosimy też odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany, przekłamania, lub niewłaściwe użytkowanie przez osoby trzecie zamieszczonych treści.

3. Odpowiedzialność i obowiązki zarejestrowanego użytkownika.
Aby móc korzystać z zasobów tej strony musisz register podać prawdziwe informacje dotyczące wieku oraz pozwolenia opiewkunów oraz mieć ukończone 13 lat. Podczas rejestracji otwarcie wyrażasz zgodę na nasze Warunki Użytkowania a także ich ewentualne modyfikacje.

4. Polityka Ochrony Prywatności.
Dane osobowe wprowadzone przy rejetracji oraz inne dane pozwalające stwierdzić tożsamość podlegają warunkom Polityki Ochrony Prywatności.

5. Rejestracja i hasło.
Jesteś odpowiedzialny za zachowanie poufności hasła oraz ponosisz odpowiedzialnośc za skutki wynikłe z udostępnienia go osobom trzecim, jak również dostania się go w niepowołane ręce. Jesteś zobowiązany powiadomić nas niezwłocznie w przypadku wykorzystania twojego konta przez osoby trzecie bez twojej zgody.

6. Zobowiązania użytkownika strony.
Ponosisz odpowiedzialnośc za wszelkie umieszczone na stronie materiały; teksty, obrazy, pliki oraz pozostałą zawartość. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na stronie przez pomyłkę i skutki wynikłe z ich wykorzystania.

Korzystając z zawartości i serwisów naszej strony zobowiązujesz się do:
(a) nieumieszczania i nieprzekazywania przy pomocy usług oferowanych na stronie treści niezgodnych z prawem, nielegalnych, krzywdzących, obraźliwych, dyskryminujących, oszczerczych, pornograficznych, obscenicznych, wulgarnych oraz w jakikolwiek inny sposób godzących w dobro jednostki lub grupy, a także upośledzających lub uniemożliwiających działanie tej strony lub korzystanie z jej zawartości i usług innym użytkownikom, wirusów oraz innych programów destrukcyjnych.
(b) Nie podszywać się pod inne osoby lub fałszywie reprezentować grupy i stowarzyszenia lub inne osoby. Nie publikować treści, których autorem nie jesteś bez uzyskania udokumentowanej zgody autora;
(c) Zbierać i/lub przekazywać za pomocą strony danych osobowych użytkowników strony osobom trzecim
(d) Rozpowszechniać lub wykorzystywać tej strony i treści na niej zawartych w sposób komercyjny, niezgodny z prawem lub w jakikolwiek sposób godzący w dobro kraju/regionu do działalności takiej zalicza się: zaśmiecanie poczty e-mail (junkmail), spam, "łańcuszki", "piramidki" oraz inne formy nielegalnej reklamy i promocji;
(e) Zamieszczania na stronie jakiejkolwiek treści lub zawartości mogącej spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności karnej lub cywilnej włascicieli i administratorów tej strony

7. Publikacja materiałów na stronie
Umieszczając na naszej stronie jakąkolwiek zawartość:
(a) wyrażasz zgodę na na jej bezpłatne przez nas rozpowszechnianie, modyfikację, tłumaczenie, opracowanie oraz wykorzystanie do tworzenia nowych treści zgodnie z obowiązującym prawem;
(b) gwarantujesz i potwierdzasz, że masz wszelkie niezbędna prawa do przyznania nam licencji przedstawionej w Sekcji 7 tego dokumentu ;
(c) Zgadzasz się i potwierdzasz nasze prawo do (ale nie obowiązek) do odrzucenia, usunięcia opublikowanych lub zablokowania dostepu do nadesłanych przez ciebie materiałów oraz treści, bez obowiązku podania motywów oraz uprzedniego poinformowania.

8. Usługi oferowane na stronie przez osoby trzecie
Za pośrednictwem naszej strony można reklamować, promować oraz udostępniać materiały, dobra oraz usługi pochodzące od osób trzecich. Wszystkie takie materiały podlegają zasadom i licencjom stosowanym przez ich właścicieli. Nie jesteśmy wq żaden sposób odpowiedzialni za umowy, kontrakty oraz innego rodzaju porozumienia zawarte za pośrednictwem naszej strony z osobami trzecimi.

_TOUTITLE9
_TOUTEXT9

10. ZRZECZENIE SIĘ PRAW DO GWARANCJI.
WYRAŻASZ ZGODĘ NA KORZYSTANIE Z TEJ STRONY I WSZYSTKICH PROPONOWANYCH PRZEZ NIĄ LUB ZA JEJ POŚREDNICTWEM USŁUG I ZAWARTOŚCI NA WŁASNE RYZYKO. ZOSTAŁEŚ POINFORMOWANY O TYM, ŻE NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ANI NIE DAJEMY ŻADNEJ GWARANCJI , UKRYTEJ ANI JASNO WYRAŻONEJ, WŁĄCZAJĄC W TO TAKŻE, CHOĆ NIE TYLKO, GWARANCJE HANDLOWE, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW, ORAZ NIENARUSZALNOŚCI PRAWNEJ.

NIE DAJEMY GWARANCJI UKRYTEJ ANI JASNO WYRAŻONEJ, ŻE KTÓRYKOLWIEK Z ELEMENTÓW TEGO SERWISU BĘDZIE DZIAŁAŁ W SPOSÓB CIĄGŁY I BEZAWARYJNY, BĘDZIE WOLNY OD USTEREK, WIRUSÓW, AKTUALNY, BEZPIECZNY, WOLNY OD BŁĘDÓW, NIEZAWODNY. NIE DAJEMY ŻADNEGO RODZAJU GWARANCJI JAKOŚCI, BEZPIECZEŃSTWA, BEZPIECZEŃSTWA POBRANYCH Z NASZEJ STRONY PLIKÓW LUB INNEJ ZAWARTOŚCI. KORZYSTASZ Z RAD ORAZ INFORMACJI UDZIELANYCH PRZEZ OBSŁUGĘ STRONY NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Akta prawne, które nie dopuszczają uchylenia się od gwarancji nie będą dotyczyły treści tej strony wolnych od gwarancji.

11. OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI.
NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEGOKOLWIEK STOPNIA STRATY I ZNISZCZENIA BEZPOŚREDNIE, POŚREDNIE, UMYŚLNE, PRZYPADKOWE, WŁĄCZAJĄC W TO STRATY FINANSOWE, UTRATĘ DÓBR MATERIALNYCH, DANYCH ORAZ INNE NIENAMACALNE STRATY (NAWET JEŻELI STRATY TE SĄ WYNIKIEM KORZYSTANIA Z NASZYCH RAD LUB INFORMACJI), WYNIKAJĄCE Z (I) WYKORZYSTANIA LUB JEGO NIEMOŻNOŚCI TEJ STRONY INTERNETOWEJ, JEJ ZAWARTOŚCI I OFEROWANYCH NA NIEJ USŁUG, (II) KOSZTY ZWIĄZANE Z TRANSAKCJAMI ZAWIERANYMI ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ STRONY, (III) NIEAUTORYZOWANE POŁĄCZENIA I/LUB ALTERACJĘ TRANSMISJI DANYCH, (IV) ZACHOWANIE I WYPOWIEDZI OSÓB TRZECICH NA ŁAMACH STRONY LUB (V) POZOSTAŁE STRATY I SZKODY ZWIĄZANE Z NIEPRAWIDŁOWYM DZIAŁANIEM SERWISU LUB JEGO NIEWŁAŚCIWYM WYKORZYSTANIEM.

Akta prawne nie dopuszające ograniczenia odpowiedzialności nie mogą być stosowane do treści i zawartości objętych takimi ograniczeniami.

12. Zastrzeżenie praw.
Zastrzegamy sobie wszelkie prawa, w tym prawa autorskie, marki handlowe, patenty, tajemnice handlowe, oraz pozostałe odpowiednie prawa własności do strony, jej zawartości, dóbr i świadczonych. Wykorzystanie zawartości strony, usług, do których prawa nam przysługują, wymaga uzyskania najpierw naszej pisemnej zgody. Udostępniając zawartość strony nie licencji ani praw licenses or rights by making services available to you and you will have no rights to make any commercial uses of our web site or service without our prior written consent.

13. Pogwałcenie praw autorskich.
Jeżeli uważasz, ze twoja własność została wykorzystana w sposób naruszający twoje prawa autorskie lub prawa własności intelektualnej możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za prawa autorskie na naszej stronie pod tym adresem:

Kliknij aby skontaktować się z webmasterem

[]

14. Akta prawne.
Zgadzasz się z Warunkami Użytkowania stronye. Niniejszy tekst jest nieoficjalnym tłumaczeniem wersji angielskiej i ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie została zweryfikowana jego wartość merytoryczna ani zgodność z prawem obowiązującym w Polsce. W przypadku tworzenia własnej strony opartej na systemie Envolution należy opracować własne warunki użytkowania i politykę ochrony prywatności.

15. Informacje dodatkowe.
(i) W przypadku gdy Warunki Użytkowania nie są zgodne z obowiązującym lokalnym prawem, nadrzędne znaczenie będa miały oficjalne akty prawne; (ii) Jeżeli powyższe Warunki Użytkowania nie podają rozwiązania zaistniałego sporu lub wątpliwości - rozwiązyane one będą według obowiązujących na danym terenie aktów prawnych. (iii) .


 BiP

 ZDROWIE

 TURYSTYKA
 OFERTY REGIONU
“Polpharma” - Ośrodek Wypoczynkowy. Okazja!
Turnus taniej o 200 złotych ... :: więcej
Ocypel, Trzechowo - atrakcyjna oferta!
Atrakcyjnie nieruchomości na sprzedaż!... :: więcej
Wynajmę lokal
Lokal pod działalność handlowo-usługową o powierzchni 350 metrów kwadratowych... :: więcej
Wójt Gminy Kaliska ogłasza konkurs na stanowisko Menadżera Zdrowia - Kierownika Ośrodka Zdrowia w Kaliskach, na stanowisko Inspektora ds. projektów realizacyjnych i promocji gminy oraz na.... :: więcej

 REKLAMA

Kliknij

 Poprzednie artykuły
Piątek, marzec 31
·Przed budowa autostrady
środa, marzec 22
·Powiatowy Turniej KGW
Czwartek, marzec 16
·Jubileusz
Wtorek, marzec 14
·Pocztówka z początku XX w.
Poniedziałek, marzec 06
·WÓJT GMINY SKÓRCZ zaprasza
środa, marzec 01
·Ogłoszenie
Wtorek, luty 28
·RADNI III KADENCJI
Poniedziałek, luty 27
·Praca ewentualnie dla "mrówek"
Czwartek, luty 23
·ARCHIWALNE. Własny kąt
Wtorek, luty 21
·ARCHIWALNE. Tury drugiej tury
 Starsze artykuły


Copyright © 2003 - 2005 Media-Kociewiak
Teksty i zdjęcia prosimy przysyłać na adres - portal@kociewiacy.pl | Reklama
Webmaster - PioFal