www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
sobota, 05 grudzień 2020
 
 
BUDOWA HALI SPORTOWEJ I KANALIZACJI
LISTY. Szukam przodków mojej babci Łucji Litkowskiej Drukuj E-mail
piątek, 17 styczeń 2014

Dzień dobry. Nazywam się Krystyna Majak, szukam przodków mojej babci Łucji Litkowskiej, ur. w styczniu 1897 r w Czarnymlesie. Wiem, że miała siostrę Reginę - daty urodzenia nie znam, czy miała więcej rodzeństwa, też nie wiem. Babcia wyszła za mąż za Józefa Brzoskowskiego i miała 3 córki, Marię, ur. w 1924 r., Stefanię, ur. w 1925 r. w Skarszewach i Jadwigę, ur. w 1928 r. w Zelgoszczy. Może ktoś mógłby mi pomóc odnaleźć rodziców mojej babci? Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
Kanalizacja Wolentala – I etap budowy „Północy” Drukuj E-mail
poniedziałek, 02 sierpień 2010
W dniu l grudnia 2009 r. została zawarta umowa Urzędu Gminy Skórcz z Samorządem Województwa Pomorskiego o dofinansowanie projektu „Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w gminie Skórcz - budowa kolektora sanitarnego „PÓŁNOC" I etap, zadanie l - Wolental wraz z przebudową sieci wodociągowej" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013, Osi Priorytetowej 8. Lokalna infrastruktura podstawowa, Działania 8.2. Lokalna infrastruktura ochrony środowiska, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Czytaj całość...
 
Budowa hali sportowej w Pączewie Drukuj E-mail
niedziela, 01 sierpień 2010
Będzie wcześniej
Dnia 26 stycznia br. wójt gminy Skórcz Erwin Makiła wraz ze skarbnik UG Krystyną Trun podpisali z Samorządem Województwa Pomorskiego umowę o dofinansowanie projektu „Budowa hali sportowo-widowiskowej w Pączewie". Obecnie projekt – dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013 oraz z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej – nabrał już realnych kształtów. Termin oddania obiektu do użytku pierwotnie określono na wrzesień 2011 r., ale prace są przyspieszone.
Czytaj całość...
 
REKLAMA 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!