www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
środa, 28 październik 2020
 
 
Jest bardzo bezpiecznie Drukuj E-mail
środa, 30 sierpień 2006
30 sierpnia w siedzibie UG Skórcz odbyła się XXXII sesja Rady Gminy. Na sesji mówiono między innymi o bezpieczeństwie w gminie. Z wypowiedzi nowego Kierownika Posterunku Policji w Skórczu wynikało, że gmina Skórcz należy do jednych z najbezpieczniejszych gmin w województwie. Warto tu przy okazji przedstawić sylwetkę nowego kierownika.
Aspirant sztabowy Marek Wierzbowski
Kierownik Posterunku Policji w Skórczu

Pracę w Resorcie Spraw Wewnętrznych rozpoczął w 1984r. w Gdańsku. Od 1986r. związany jest z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim, gdzie przechodził wszystkie szczeble policyjnej pracy, był dzielnicowym, dochodzeniowcem, specjalistą w Kancelarii Tajnej.
Przez ostatnie 6 lat pracował jako specjalista w Sekcji Kryminalnej. W tym okresie pracował operacyjnie, po cywilnemu, często w sposób utajniony.
Swiom zaangażowaniem oraz wiedzą i fachowością doprowadził do wykrycia wielu poważnych spraw o charakterze kryminalnym, np. napady, włamania, kradzieże samochodów.
Od 01.09.2006r. mianowany na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Skórczu i dowodzi Policjantami odpowiedzialnymi za miasto i gminę Skórcz oraz gminę Smętowo Graniczne i Osiek.
Ma 43 lata, żonaty, dwoje dzieci, jest mieszkańcem gminy Bobowo. Odznaczony w 2000r. Brązowym Krzyżem Zasługi i w 2002r. Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.
 
wstecz   dalej »
REKLAMA 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!