www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
środa, 28 październik 2020
 
 

ARTYKUŁ ARCHIWALNY
Jubileusze

Jubileusz 50-lecia w naszej gminie obchodzili:Państwo Zbigniew i Leokadia Soleccy
mieszkają na Wybudowaniach  Wielbrandowskiych. Jubilaci  mają czworo  dzieci (jedną córkę i trzech synów), dziesięcioro wnucząt i dziesięcioro  prawnucząt. Pani Leokadia pochodzi ze Studzianek pod Warszawą. Po wojnie przyprowadziła się z rodzicami do Miryc, gdzie poznała męża. Państwo Soleccy wzięli ślub 8 października 1955.Państwo Helena i Bolesław Kowalczyk
zamieszkali w Mirycach. Mają czworo  dzieci (trzech synów i córkę), sześcioro  wnuków. Pani Helena  pochodzi spod Lwowa, a pan Bolesław  z Częstochowy. Rodziny przeniosły się po wojnie do Miryc i tu jJbilaci się poznali. Wzięli ślub 1 października  1955 w Brałożnie.
 Państwo Wanda i Władysław Feister
mieszkają w Barłożnie i w Barłożnie się poznali. Obydwoje pochodzą z Borkowa (mieszkali niedaleko siebie), skąd przeprowadzili się do Barłożna. Mają siedmioro dzieci (dwie córki i pięciu synów), 21 wnucząt i troje prawnuków. Ślub wzięli 6 października 1955 roku. 
 Państwo Krystyna i Franciszek Socha
 
mieszkają  w Barłożnie, gdzie się poznali. Pani Socha pracowała w gospodarstwie PGR w Barłożnie, a Pan Socha zaczął pracę jako milicjant. Wychowlai ośmiro dzieci (pięciu synów, trzy  córki). Mają 18 wnucząt, 2 prawnuków (czterech synów wojskowych). Ślub wzięli 29 września 1955 roku.

INNE DANE
DATA PUBLIKACJI: 2005-10-11 09:53:13
SERWIS: gminaskorcz.kociewiacy.pl
UPIEA v. 0.7
© Piotr Madanecki 2006
 
REKLAMA 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!