www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 20 październik 2019
 
 

ARTYKUŁ ARCHIWALNY
Wyniki IX Biegu Pamięci Księdza Senatora Feliksa Bolta

Kategoria I – dziewczęta, ur. 1997 i młodsze

1. Kornelia Andrearczyk – Osieczna
2. Katarzyna Lubińska – Osieczna
3. Hanna Czarnecka - Barłożno
4. Zuzanna Czaja – Osieczna
5. Klaudia Żurawska – Kościelna Jania
6. Natalia Karbowniczek – Barłożno
Kategoria II – chłopcy ur. 1997 i młodsi
1. Daniel Kowalski – Walichnowy
2. Maciej Światczyński – Skórcz
3. Błażej Suwalski – Pączewo
4. Jakub Kolasiński – Osieczna
5. Marek Szulc – Barłożno
6. Piotr Malkowski – Wielki Bukowiec

Kategoria III – dziewczęta 1995 – 96

1. Paulina Lasota – Małe Walichnowy
2. Paulina Grabowska – Osieczna
3. Justyna Grabowska – Osieczna
4. Karolina Szalewska – Bobowo
5. Iza hejder – Osieczna
6. Angelika Łącka – Osieczna
Kategoria IV – dziewczęta, ur. 1993 - 94
1. Grażyna Szymańska – Tczew
2. Paulina Kirsenstein – Starogard, Szkoła nr 3
3. Karolina Kirsenstein – Starogard, Szkoła nr 3
4. Katarzyna Boldt – Pączewo
5. Karolina Jankowska – Mirotki
6. Katarzyna Świder - Bobowo
Kategoria V – dziewczęta – ur. 1990 - 92
1. Julita Dyszer – Olimpijczyk Pelplin
2. Katarzyna Lewandowska – Olimpijczyk Pelplin
3. Paulina Dembicka – Olimpijczyk Pelplin
4. Dorota Piąskowska – Olimpijczyk Pelplin
5. Daria Wiśniewska – Skórcz
6. Katarzyna Łącka – Osieczna
Kategoria VI – chłopcy, ur. 1995 - 96
1. Janusz Połom – Osieczna
2. Grzegorz Kwiczor – Lubichowo
3. Adam Szefer – Lubichowo
4. Adrian Gracz – Wielki Bukowiec
5. Rafał Anders – Wielki Bukowiec
6. Kamil Kondysiak – Małe Walichnowy
Kategoria VII – chłopcy ur. 1993 - 94
1. Dominik Czaja – Osieczna
2. Adrian Szarmach Osieczna
3. Marcin Komar – Wielki Bukowiec
4. Michał Derdowski – Mirotki
5. Denis Demski – Bobowo
6. Michał Barecki – Osieczna
 
Kategoria VIII – chłopcy – ur. 1990 - 92

1. Paweł Kotowski – Olimpijczyk Pelplin
2. Karol Werner – Olimpijczyk Pelplin
3. Marcin Sikora – Olimpijczyk Pelplin
4. Adam Eggert – Skórcz
5. Piotr Zabrocki – Osieczna
6. Mateusz Czaja – Osieczna
Kategoria IX – juniorki, ur. 1986 – 89
1. Magdalena Sieg – Olimpijczyk Pelplin
2. Kamila Tutkowska – Olimpijczyk Pelplin
 
Kategoria X – seniorki, ur. 1985 i starsi

1. Dominika Główczewska – SKLA Sopot
2. Dorota Kirszenstein – Starogard
3. Teresa Smuczyńska – Starogard
4. Grażyna Czapiewska - Lubichowo

Kategoria XI – juniorzy, ur. 1986 – 89

1. Szymon Reimus – Pomorzanka Skórcz
2. Karol Ligenza – MKS Tczew
3. Marek Lange – Pomorzanka Skórcz
4. Łukasz Grzonka – Pelplin
5. Mateusz Gast – Skórcz
6. Piotr Labon – Kościelna Jania
Kategoria XII kategoria – seniorzy, ur. 1985 i starsi
1. Arkadiusz Gardzielewski – Tczew,  
2. Przemysław Ruliński – Olimpijczyk Pelplin
3. Zenon Hartuna – Chojnice
Fot. Kamila Sowińska












INNE DANE
DATA PUBLIKACJI: 2006-04-26 11:12:00
SERWIS: gminaskorcz.kociewiacy.pl




UPIEA v. 0.7
© Piotr Madanecki 2006
 
REKLAMA



 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!