www.mamboteam.com
 
niedziela, 17 styczeń 2021
 
 
WIELKI BUKOWIEC - 3 OSOBY RANNE W ZDERZENIU RENAULT Z VOLKSWAGENEM Drukuj E-mail
poniedziałek, 11 lipiec 2016


Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym, jaki wydarzył się w piątek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Wielki Bukowiec. Do zdarzenia doszło, gdy kierująca renault straciła panowania nad pojazdem i zderzyła się z jadącym w przeciwnym kierunku volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, jaki wydarzył się w miniony piątek na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Wielki Bukowiec. Dyżurny, który przyjął zgłoszenie, natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z pobliskiego posterunku. Jak wstępnie ustalili policjanci, do wypadku doszło na zakręcie drogi. 27-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego, która kierowała osobowym renault, straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i uderzyła tyłem w jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. W wyniku tego zderzenia obrażeń ciała doznał kierowca oraz pasażerka golfa. Do szpitala również trafiła kierująca renault. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 

Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu wypadku ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny rozbitych pojazdów. Obecnie śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 
wstecz   dalej »
REKLAMA 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!