www.mamboteam.com
 
czwartek, 28 styczeń 2021
 
 
Dzień Kobiet w Barłożnie. Świętowały cztery pokolenia Drukuj E-mail
poniedziałek, 13 marzec 2017


Babcie, mamy, córki i wnuczki przybyły do świetlicy aby wspólnie, zgodnie i radośnie świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet.

- Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie. Za uśmiech i smakołyki, które panie przyniosły - mówi Józefa Drożdż, szefowa KGW Barłożno. - To było wzruszające spotkanie. Jestem dumna z naszych mieszkanek, że w tych niełatwych czasach potrafią być razem. Razem pracować i razem świętować. Zgodnie bez względu na różnice wieku. Takie spotkania dodają wiary i siły do dalszej działalności naszego KGW. Tym bardziej, że właśnie w tym roku w Barłożnie organizowane będą Gminne Dożynki, w których zawsze bierzemy czynny udział. Przed nami więc wiele pracy, aby godnie ugościć dożynkowych gości. Mamy już wstępne plany, o których wkrótce poinformujemy i do realizacji których serdecznie zapraszamy wszystkie panie z naszego sołectwa.

Z nieoficjalnych źródeł już wiemy, że tegoroczne Dożynki Gminy Skórcz w Barłożnie będą miały charakter międzynarodowy gdyż na dożynkowej scenie wystąpią zespoły zagraniczne. O szczegółach poinformujemy na naszym portalu.

Stanisław Sierko

 

 

 

 


 
wstecz   dalej »
REKLAMA 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!