www.mamboteam.com
 
czwartek, 03 grudzień 2020
 
 
ANNA SZWEDA. Międzyszkolny konkurs pieśni i piosenki Maryjnej "Cześć Maryi, cześć i chwała" Drukuj E-mail
piątek, 19 maj 2017


11 maja 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Wielkim Bukowcu odbył się międzyszkolny konkurs pieśni i piosenki Maryjnej "Cześć Maryi, cześć i chwała". Pan dyrektor Jarosław Wrzałka oraz pani katechetka Maria Szachta powitali wszystkich uczestników oraz przybyłych gości.
W konkursie udział wzięło 11 uczestników ze szkół w Zelgoszczy, Lubichowie, Skórczu, Pączewie, Mirotkach i Wielkim Bukowcu. Spośród wszystkich przepięknie wykonanych utworów komisja w składzie pani Kamilla Góra, pani Marzena Partyka i ksiądz proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Czarnymlesie- Piotr Wilkowski wyłoniło zwycięzców:
pierwsze miejsce zajął uczeń z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wielkim Bukowcu Krzysztof Szweda.
Drugie miejsce - Kinga Kobus z Zespołu Szkół Publicznych w Pączewie i Małgorzata Toczek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie.
Trzecie miejsce zajęła Nadia Trepkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zelgoszczy.
Wyróżnienia otrzymały: Agata Kobus ze szkoły podstawowej w Wielkim Bukowcu, Iza Szulc ze szkoły w Pączewie i Agata Trepkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zelgoszczy.

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział i upominki.

Podczas obrad jury uczniowie klasy V pod kierunkiem p. Marioli Ciesielskiej przedstawili historię objawień Maryi w Fatimie, Gietrzwałdzie i Cudownego Obrazu Matki Bożej w Częstochowie. Wszyscy obecni śpiewali również maryjne pieśni.

Patronat medialny objęło RADIO GŁOS, a nagrody ufundowała firma IGLOTEX oraz Urząd Gminy w Skórczu
Konkurs przygotowały nauczycielki z PSP w Wielkim Bukowcu: p. Maria Szachta, p. Mariola Ciesielska, p. Iwona Magalska i p. Magdalena Reszka. Oprawę muzyczną przygotował p. Robert Ciesielski.

Na koniec spotkania pani Mariola Ciesielska podziękowała wszystkim z obecność oraz życzyła wielu łask wymodlonych i wyśpiewanych przez wstawiennictwo Maryi.
 
wstecz   dalej »
REKLAMA 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!