www.mamboteam.com
MIASTO SKÓRCZ  
STRONA GŁÓWNA
sobota, 04 kwiecień 2020
 
 

ARTYKUŁ ARCHIWALNY
Ferie w Zespole Szkół Publicznych

Plan zajęć podczas ferii Zimowych:

30.01.2006 Poniedziałek 
 
 9.00-10.30 s. 23 II Mistrzostwa Gimnazjum w Żelkach ( eliminacje lub 1 runda ) S.Michnikiewicz 
 10.00-11.30 Hala Grupa lekkoatletyczna - zajęcia wytrzymałościowo-sprawnościowe A.Zając 
 11.00-15.00 Czytelnia multimedialna B.Jurczyk 
 16.00-17.30 Hala Lekkoatletyka (chłopcy gimn.) J.Mykowski 

31.01.2006 Wtorek 
 8.30-10.00 Hala Piłka siatkowa - dziewcząt R.Jerkiewicz 
 9.00-10.30 s. 23 II Mistrzostwa Gimnazjum w Żelkach ( Finał ) S.Michnikiewicz 
 10.00-11.30 Hala Gra zespołowa- koszykówka A.Zając 
 10.00-11.30 Harcówka s-28 - zielona sala Zbiórka z udziałem Zuchów z Barłożna J.Patrzykąt 
 11.30-13.00  Czytelnia multimedialna dla harcerzy z Barłożna B.Jurczyk 
 13.00-15.00  Czytelnia Multimedialna B.Jurczyk 
 15.00-16.00 Stadion Lekkoatletyka   J.Mykowski 

01.02.2006 środa 
 8.30-10.00 Hala Piłka siatkowa - dziewcząt J.Jerkiewicz 
 10.00-11.30 Hala LA - gimnastyka podstawowa + kształtowanie skoczności A.Zając 
 11.30-12.30 Hala Siatkówka ( chłopcy gim. ) J.Mykowski 
 11.00-15.00  Czytelnia multimedialna B.Jurczyk 

02.02.2006 czwartek 
 8.30-10.00 Hala Piłka siatkowa - dziewcząt R.Jerkiewicz 
 10.00-11.30 Hala Gry sportowe - siatkówka A.Zając 
 11.30-12.30 Hala Koszykówka ( chłopcy gim. ) J.Mykowski 
 11.00-15.00  Czytelnia multimedialna B.Jurczyk 

03.02.2006 piątek 
 8.30-10.00 Hala Piłka siatkowa - dziewcząt R.Jerkiewicz 
 10.00-11.30 Hala                             LA -  obrót ćwiczeniowy A.Zając 
 11.30-12.30 Hala Siatkówka ( chłopcy gim. ) J.Mykowski 
 11.00-15.00  Czytelnia multimedialna B.Jurczyk 

04.02.2006 sobota 
 11.00-15.00  Czytelnia multimedialna B.Jurczyk 
 12.00-14.00 Stadion Biegi na orientację ( podst. i gim. ) J.Mykowski 

06.02.2006 poniedziałek 
 9.00-15.00 Mała szkoła Zajęcia w świetlicy środowiskowej  Anna Bielińska 3 grupy po  2godz( I,II,III)
    Hanna Wontka 
 10.00-11.30 Hala Gry sportowe - koszykówka A.Zając 
 11.30.12.30 Hala Koszykówka ( chłopcy gim. ) J.Mykowski 
 16.00-17.30 Hala Lekkoatletyka J.Mykowski 

07.02.2006 wtorek 
 9.00-15.00 Mała szkoła Zajęcia w świetlicy środowiskowej  Anna Bielińska 3 grupy po  2godz(IV,V, VI) 
    Hanna Wontka  
 10.00-11.30 Hala Cwiczenia ogólnorozwojowe A.Zając  
 15.00-16.00 Stadion Lekkoatletyka J.Mykowski 
 
08.02.2006 środa 
 9.00-15.00 Mała szkoła Zajęcia w świetlicy środowiskowej  Anna Bielińska 3 grupy po  2godz( I,II,III) 
    Hanna Wontka  
 10.00-11.30 Hala Skoczność + siła ogólna A.Zając  
 11.30-12.30 Hala Siatkówka  J.Mykowski  

09.02.2006 czwartek 
 9.00-15.00 Mała szkoła Zajęcia w świetlicy środowiskowej  Anna Bielińska 3 grupy po  2godz( IV,V, VI) 
    Hanna Wontka  
 10.00-11.30 Hala Gra Sportowa - siatkówka A.Zając  
 11.30-12.30 Hala Koszykówka   J.Mykowski 
 
10.02.2006 piątek 
 10.00-11.30 Hala Cwiczenia według inwencji ucznia A.Zając  
 11.30-12.30 Hala Koszykówka  - gimn. J.Mykowski 





INNE DANE
DATA PUBLIKACJI: 2006-01-27 10:13:00
SERWIS: skorcz.kociewiacy.pl




UPIEA v. 0.7
© Piotr Madanecki 2006
 
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!