www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
wtorek, 07 kwiecień 2020
 
 
III Bieg Niepodległościowy i inne Drukuj E-mail
poniedziałek, 03 listopad 2008
Jesienne Biegi Przełajowe w Smętowie

7 listopada (piątek) odbędą się na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Smętowie Granicznym MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA Pomorskiego w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych oraz III BIEG NIEPODLEGŁOŚĆIOWY o Puchar Wójta Gminy Smętowo.
W organizację biegu włączyło się wiele instytucji gminnych, a także z całego Pomorza. Patronat nad imprezą objęło Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych. Projekt wsparli m.in. Marszałek i Wojewoda Pomorski.

Będzie to jedno z większych sportowych wydarzeń na ziemi smętowskiej! Do tej chwili w samych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych zgłosiło się 17 placówek z całego województwa pomorskiego! Honorowym starterem będzie olimpijczyk, rekordzista Polski w maratonie – Grzegorz Gajdus, aktualnie trener kadry maratończyków, zaś spikerkę poprowadzi Ryszard Mazerski, czołowy działacz i trener lekkoatletyczny w kraju, prezes Klubu „Zantyr” w Sztumie.


Zapisy od godz. 9.00 w biurze zawodów na terenie GOKSiR, uroczyste otwarcie o 10.00. Pierwszy bieg KRASNALI, czyli przedszkolaków już o 10.30. Główny bieg Open, zarówno Kobiet i Mężczyzn odbędzie się na dystansie 3km. Trasa będzie przebiegać po nawierzchni trawiastej na pętli o długości niespełna 1000m.

Podczas zawodów będzie możliwość zmierzenia ciśnienia i poziomu cukru we krwi oraz dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu. Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły posiłek i napój, a wśród startujących odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród po zakończeniu zawodów - m.in. roweru górskiego oraz materiałów promocyjnych z Igrzysk Olimpijskich z Pekinu (czapki, koszulki, albumy). Oczywiście dla czołowych zawodników w ich kategoriach wiekowych wartościowe nagrody rzeczowe i pamiątki z biegu.

Już powoli sezon biegowy dobiega końca. Biegi Niepodległościowe są właściwie ostatnią imprezą biegową w tym roku w powiecie starogardzkim. Co najważniejsze, że dla kochających ruch nawet pogoda, która w tym okresie lubi kaprysić, nie jest w stanie zagrozić, by stanąć na mecie i wygrać…, bo tak naprawdę to sam start w zawodach jest już naszą wygraną!

Więcej informacji o imprezie oraz zgłoszenia grupowe pod numerem tel. (058) 561-90-97 lub mailowo: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , natomiast regulamin biegu, plan minutowy i opis trasy na stronie: www.smetowo.kociewiacy.pl. Zapraszamy.

Do zobaczenia na starcie – Organizatorzy!

REGULAMIN BIEGU

OPIS TRASY
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!