www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
piątek, 05 czerwiec 2020
 
 
DZIEŃ KOBIET W RYNKÓWCE Drukuj E-mail
niedziela, 15 marzec 2009
W gminie Smętowo nie ma czasu na chwilę westchnienia… W przeddzień święta Kobiet
w Smętowie, w sali GOKSiR gościliśmy wspaniały meksykański duet El – Mariachi , a już dzień później w świetlicy wiejskiej w Rynkówce odbyło się równie udane, kameralne spotkanie w gronie mieszkańców wsi.
  Inicjatorem spotkania był oczywiści sam gospodarz wsi, sołtys p. Roman Guzman. Wspólnie z Wójtem Gminy p. Zofią Kirszenstein oraz Radnym – p. Szymonem Apostołowiczem zapewnili miejscowej społeczności wspaniałe chwile, wymieniając tym samym spostrzeżenia i uwagi z codziennego życia. Jednak głównym celem tej uroczystości była oczywiście integracja środowiska i przyjemność płynąca ze wzajemnych kontaktów.

Po raz pierwszy swoje umiejętności zaprezentowała sekcja śpiewu działając od lutego przy GOKSiR, nosząca nazwę „ZŁOTA JESIEŃ”. Jedenaście kobiet i jeden pan, tworzący wspaniałą grupę prowadzoną przez p. Karola Kosika, robi niebywałe postępy. Kolejny występ tej sekcji odbył się w dwa dni później w Lalkowach, na zaproszenie Koła Emerytów i Rencistów. Zapraszamy do galerii. Zdjęcia ukazują tę znakomitą atmosferę panującą tego dnia w Rynkówce. Oby więcej takich pięknych inicjatyw Panie Sołtysie…

kn

GALERIA ZDJĘĆ


 


 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!