www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 07 czerwiec 2020
 
 
Sportowe wspomnienia z wakacji - nadmorskie sukcesy w Łebie Drukuj E-mail
sobota, 11 wrzesień 2010
Ostatni weekend wakacji był bardzo pracowity dla naszego klubu. Po sobotnich startach na bieżni, niedzielny dzień spędziliśmy w uroczym nadmorskim kurorcie Łeba. Pierwsza wizyta podczas XV biegu po złocistej plaży o muszlę św. Jakuba zakończyła się sporym sukcesem. W biegu głównym wystartowała Dominika Nowakowska zwyciężając zarówno w kategorii generalnej, jaki i wiekowej.Trasa nie należała do łatwych. Część dystansu trzeba było pokonać po plaży przy bardzo silnym przeciwnym wietrze. Sam start i uroki trasy można jednak zaliczyć do bardzo atrakcyjnych.


W biegach towarzyszących bardzo dobrze spisali się nas młodzi sportowcy, idący w ślady Dominiki. Dagmara Openkowska w iście sprinterskim stylu wygrała swój bieg na dystansie 400m. W biegach chłopców rywalizujących także na 400m, Przemysław Wawrzonkowski na ostatnich metrach utrzymał trzecią lokatę. W tym biegu o rok młodszy Dawid Jedwabnik przybiegł na VI miejscu.

Po biegu odbyły się dekoracje naszych medalistów i wręczenie nagród. Gratulujemy naszym zawodnikom, którzy zdobywają coraz większe sukcesy nawet w najdalszych zakątkach Pomorza.

ZDJĘCIA

 


 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!