www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
piątek, 05 czerwiec 2020
 
 
Olimpijczyk Adam Korol wkrótce w Smętowie Drukuj E-mail
wtorek, 09 listopad 2010
GOKSiR po raz kolejny organizuje spotkanie z gwiazdami Polskiego sportu. Kolejnym gościem, który zawita do Smętowa będzie wioślarz, złoty medalista igrzysk olimpijskich
z Pekinu Adam Korol. Klimat olimpijski powróci do sali gimnastycznej Smętowskiego gimnazjum już 19 listopada o godz. 10.30.
Niezmiernie miło jest mi zaprosić młodzież z terenu gminy Smętowo na to edukacyjne spotkanie, które zawsze przysparza niesamowitych emocji. Zapraszamy także mieszkańców naszej gminy, którzy chcieli w piątkowy ranek uczestniczyć w wizycie Mistrza. Po raz kolejny współpracować z nami będzie p. Monika Apostołowicz, która wspólnie z roztańczonymi dziewczętami z zespołu Era Dance przygotowuje na tą okazję układ taneczny i pomaga w scenografii. To już piąte spotkanie w ramach akcji „I ja mogę zostać olimpijczykiem”, mające na celu zachęcenie uczniów do podjęcia jakiejkolwiek aktywności fizycznej i oczywiście przypominające o ważnej idei olimpizmu, która w zasadzie odradza się tylko przed dzień Igrzysk Olimpijskich - przekazuje i zaprasza Karol Nowakowski, Dyrektor GOKSiR.

Z tej okazji GOKSiR ogłosił także konkurs plastyczny o tematyce sportowej związanej ściśle z motywem dyscypliny p. Adama Korola, czyli wioślarstwie. Więcej szczegółów znajdziecie na plakacie poniżej lub na gazetce szkolnej.


 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!