www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
poniedziałek, 25 styczeń 2021
 
 
Mikołajowe prezenty w Smętowie Drukuj E-mail
wtorek, 07 grudzień 2010
Szósty grudzień to podobnie jak Dzień Dziecka jeden z radośniejszych dni w roku dla każdego malucha. To właśnie tego dnia przychodzi do grzecznych dzieci Święty Mikołaj poprzedzając przyjście Gwiazdora, rozdającego prezenty w Wigilię Bożego Narodzenia.I tym razem inicjatorka spotkania pani Elżbieta Motykowska, sołtys Smętowa Granicznego, przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Smętowie zaprosili dzieci na pełne wrażeń spotkanie z Mikołajem, które odbyło się 4 grudnia.

Najmłodsi mieli okazję do wspólnej zabawy z grupą „AXE” z Krakowa oraz podziwianiem układów tanecznych grupy Era Dance. Po wielu konkursach i wspólnych zabawach z dziećmi obwieścili o zbliżającym się, oczekiwanym przez każdego wyjątkowego gościa. Wśród wielu zachwytów i okrzyków Święty Mikołaj wszedł do sali Zespołu Kształcenia i Wychowania z workiem pełnym prezentów. Tego dnia nasz darczyńca rozdał niemalże 200 prezentów!

Dla wszystkich uczestników zabawy oraz ich opiekunów czekał poczęstunek przygotowany przez organizatorów, a wśród wielu smakołyków po raz kolejny była zadziwiająco słodka niespodzianka – czekoladowa fontanna!

Dziękujemy za wspólną zabawę.

ZDJĘCIA 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!