www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 31 maj 2020
 
 
Ruszył plebiscyt LLKS Drukuj E-mail
niedziela, 12 grudzień 2010
Po raz kolejny rusza plebiscyt internetowy na najpopularniejszych lekkoatletów klubu LLKS Smętowo. Swoje głosy można oddać na witrynie www.goksirsmetowo.pl/sport.html. Na tej stronie znajdziecie także wszystkie informacje dotyczące nominowanych sportowców. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas podsumowania sezonu, które odbędzie się 18 grudnia. Głosujemy do 17 grudnia do godz. 20.00. Zapraszamy do zabawy.













KOBIETY

Daria Kufta
rocznik 1996, zamieszkała w Starej Jani, uczennica II kl. Gimnazjum w Smętowie Granicznym, trenująca od lutego 2009 roku.

Sukcesy:
Brązowa medalistka Mistrzostw Okręgu Pomorskiego w biegu na 1000m (3:12,22), Gdańsk, 4.09.
Finalistka Małego Memoriału J. Kusocińskiego (Mistrzostwa Polski), Toruń 25-26.09.
Brązowa medalistka Powiatowej Gimnazjady w biegu na 600m, Skórcz 19.05.
Od listopada 2010 roku członkini kadry wojewódzkiej młodziczek.

Dagmara Openkowska
rocznik 1997, zamieszkała w Smętowie Granicznym, uczennica I kl. Gimnazjum w Smętowie Granicznym, trenująca od maja 2008 roku.

Sukcesy 2010:
XI m-ce podczas Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 600m – 1:49,60, Warszawa 12-13.06.
Brązowa medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw w biegach przełajowych szkół podstawowych, Włocławek 6.03.
Uzyskała awans na Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w biegach przełajowych, które odbędą się w przyszłym roku w Człuchowie.
Od listopada 2010 członkini kadry wojewódzkiej młodziczek.
V klasa sportowa w biegu na 600m.

Dominika Kazubowska
rocznik 1994, zamieszkała w Kościelnej Jani, trenująca od maja 2009 roku.

Sukcesy:
Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych, Chorzów 27.03.
Finalistka Mistrzostw Polski LZS, Zamość 12-13.06.
Mistrzyni powiatu starogardzkiego w indywidualnych biegach przełajowych w kat. szkół ponadgimnazjalnych, Skórcz 06.10.
Srebrna medalistka Gimnazjady Powiatowej w biegu na 1000m, Skórcz 19.05.
IV klasa sportowa w biegu na 1000m.

Dominika Nowakowska
rocznik 1985, zamieszkała w Smętowie Granicznym, od sezonu 2010 w klubie LLKS Smętowo.

Sukcesy:
IV m-ce podczas Mistrzostw Polski LZS w biegu na 1500m, Zamość 12-13.06.
VI m-ce podczas Mistrzostw Polski LZS w biegu na 800m, Zamość 12-13.06.
Medalistka wielu renomowanych imprez międzynarodowych i ogólnopolskich:
I klasa sportowa w biegu na 1500m – 4:28,69.
II klasa sportowa w biegu na 800m – 2:12,61.

Kinga Mollus
rocznik 1995, zamieszkała w Smarzewie, uczennica III kl. Gimnazjum w Smętowie Granicznym, trenująca od listopada 2009 roku.

Sukcesy:
Srebrna medalistka Mistrzostw Okręgu Pomorskiego w biegu na 1000m (3:11,54), Gdańsk, 4.09.
Finalistka Małego Memoriału J. Kusocińskiego (Mistrzostwa Polski), Toruń 25-26.09.
Od listopada członkini kadry wojewódzkiej młodziczek.
III klasa sportowa w biegun 1000m.

Natalia Noga
rocznik 1998, zamieszkała w Starej Jani, uczennica VI kl. PSP w Kopytkowie, trenująca od maja 2010 roku.

Sukcesy:
Złota medalistka rejonowych indywidualnych mistrzostw szkół podstawowych w biegach przełajowych w Skórczu.
Finalistka Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 300m, Warszawa 12-13.06.2010r.
Zajmująca medalowe miejsca w okolicznościowych biegach ulicznych i przełajowych na ternie całego Pomorza i Kujaw.

MĘŻCZYŹNI

Adrian Kozłowski
rocznik 1997, zamieszkały w Starej Jani, uczeń I kl. Gimnazjum w Smętowie Granicznym, trenujący od czerwca 2009 roku.

Sukcesy 2010:
Finalista Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 300m, Warszawa 12-13.06.
Zajmujący czołowe miejsca w okolicznościowych biegach ulicznych i przełajowych na ternie całego Pomorza i Kujaw.

Dawid Jedwabnik
rocznik 1998, zamieszkały w Bobrowcu, uczeń VI kl. Szkoły Podstawowej w Smętowie Granicznym, trenujący od czerwca 2009 roku.

Sukcesy 2010:
Złoty medalista Mistrzostw Powiatu starogardzkiego w indywidualnych biegach przełajowych, Skórcz 6.10.
Finalista Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 300m, Warszawa 12-13.06.
Zajmujący medalowe miejsca w okolicznościowych biegach ulicznych i przełajowych na ternie całego Pomorza i Kujaw.


Dawid Went

rocznik 1995, zamieszkały w Smętowie Granicznym, uczeń III kl. Gimnazjum
w Smętowie Granicznym, trenujący od marca 2008 roku.

Sukcesy 2010:
X m-ce podczas Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego w Toruniu (25-26.09)
w biegu na 2000m z wynikiem 6:05,82.
2 medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegach przełajowych (Włocławek, 6.03.2010r. - medal brązowy w biegu na 2km) oraz na bieżni (Toruń, 11-12.09.2010r. - medal brązowy w biegu na 2000m z wynikiem 6:08,20).
Medal srebrny w Międzyszkolnych Wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych, Garczyn 23.10.
Członek kadry wojewódzkiej młodzików i juniorów młodszych.
Mistrz Powiatu Starogardzkiego w indywidualnych biegach przełajowych, Skórcz 6.10.
Brązowy medalista Powiatowej Gimnazjady w biegu na 1000m, Skórcz 19.05.
Zdobywca III klasy sportowej w biegu na 2000m.

Filip Siuda
rocznik 1995, zamieszkały w Smętowie Granicznym, uczeń III kl. Gimnazjum
w Smętowie Granicznym, trenujący od marca 2008 roku.

Sukcesy 2010:
XIII m-ce podczas Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego w Toruniu (25-26.09) w biegu na 1000m z wynikiem 2:47,12.
Medal srebrny w Międzyszkolnych Wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych, Garczyn 23.10.
Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Okręgu Pomorskiego w biegu na 600m – 1:37,72, Gdańsk, 30.01.
Srebrny medalista Powiatowej Gimnazjady w biegu na 600m, Skórcz 19.05.
Członek kadry wojewódzkiej młodzików i juniorów młodszych.
Zdobywca IV klasy sportowej w biegu na 1000m.

Michał Grotha
rocznik 1995, zamieszkały w Smętowie Granicznym, uczeń III kl. Gimnazjum
w Smętowie Granicznym, trenujący od czerwca 2009 roku.

Sukcesy 2010:
Medal srebrny w Międzyszkolnych Wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych, Garczyn 23.10.
Zajmujący czołowe miejsca w okolicznościowych biegach ulicznych i przełajowych na ternie całego Pomorza i Kujaw.

Przemysław Wawrzonkowski
rocznik 1997, zamieszkały w Bobrowcu, uczeń I kl. Gimnazjum w Smętowie Granicznym, trenujący od maja 2008 roku.

Sukcesy 2010:
Medal srebrny w Międzyszkolnych Wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych, Garczyn 23.10.
Zajmujący czołowe miejsca w okolicznościowych biegach ulicznych i przełajowych na ternie całego Pomorza i Kujaw.

Tomasz Kotowski

rocznik 1995, zamieszkały w Smętowie Granicznym, uczeń III kl. Gimnazjum
w Smętowie Granicznym, trenujący od marca 2008 roku.

Sukcesy 2010:
Medal srebrny w Międzyszkolnych Wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych, Garczyn 23.10.
Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Okręgu Pomorskiego w biegu na 1000m – 3:00,72, Gdańsk, 30.01.
Srebrny medalista Powiatowej Gimnazjady w biegu na 2000m, Skórcz 19.05.
Członek kadry wojewódzkiej młodzików.
Zdobywca III klasy sportowej w biegu na 600m.

Wojciech Braun

rocznik 1995, zamieszkały w Kamionce, uczeń III kl. Gimnazjum w Smętowie Granicznym, trenujący od marca 2010 roku.

Sukcesy 2010:
IX m-ce podczas Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego w Toruniu (25-26.09) w biegu na 1000m z wynikiem 2:44,78.
Medal srebrny w Międzyszkolnych Wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych, Garczyn 23.10.
IV m-ce podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegu na 1000m z czasem 2:48,02, Toruń 12.09.
Srebrny medalista Indywidualnych Mistrzostw Powiatu starogardzkiego w biegach przełajowych, Skórcz 6.10.
Członek kadry wojewódzkiej juniorów młodszych.
Zdobywca III klasy sportowej w biegu na 600m.




 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!