WERSJA ARCHIWALNA SERWISU - KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ WESJĘ AKTUALNĄ
Witamy na stronie Starogard Gdański

Starogard Gdanski

Portal Wirtualne Kociewie
  Tematy
    Wszystkie
    Bibliteka Miejska
    Gazety
    Historia
    Kocborowo
    Kościoły
    Nad Wierzycą
    Rynek
    Stado ogierów
    Starogard
    Szkoły - historia
    Ul. DH Grzybka
    Wspomnienia
    Zakątki
    Życie
  Menu główne
   Główna
   Wiadomości

Działy
   Do wydruku
   Archiwum
   News
   Zarekomenduj nas
   Szukaj
   Wyślij newsa
   Tematy
   Top Lista
   Linki
  Kto jest online
Jest
4 gości i
0 użytkowników online

Jesteś niezalogowany. Możesz się zalogować, lub zarejestrować klikając tutaj.

  Login
 Nazwa użytkownika
 Hasło
 Zapamiętaj mnie

Jeszcze nie masz u nas konta? Możesz je założyć.
    Główna »  Życie  Szukaj  
 XXII Bieg Szpęgawsk - Starogard Gdański    Artykuły
Wysłany przez kociewiak opublikowano sobota, 09 kwiecień, 2005 - 20:08
W sobotę 2 kwietnia przy pięknej pogodzie odbył się po raz XXII Bieg Szpęgawsk – Starogard Gdański. Do biegu głównego zgłosiło się 526 zawodników, a ukończył 424.






Bieg ten jest poświęcony pamięci poległych w czasie II wojny światowej Polaków, którzy zginęli w lasach Szpęgawskich z rąk okupanta.

Dzisiaj bieg ten miał dodatkowy wymiar. Wszyscy zawodnicy deklarowali przed startem , że swój wysiłek sportowy pokonania całej trasy ofiarowują Ojcu Świętemu by tylko ulżyć Jego cierpieniom.

W Starogardzie odbyło się 8 biegów towarzyszących, w których uczestniczyło ok. 1000 zawodników a wśród nich dzieci i młodzież miasta i gminy Starogard Gd.

Wyniki XXII Biegu Szpęgawskiego głównego – 6 km.
Klasyfikacja generalna – mężczyźni:
1. Zblewski Leszek – Kościerzyna – 0:15`50,4
2. Dobrzyński Adam – Gdynia – 0:15`52,7
3. Drwal Piotr – Ustka – 0:15`55,3
4. Rojewski Przemysław –Luzino - 0:16`11,5
5. Chuchała Daniel – Gdańsk – 0:16`15,8
6. Klein Dariusz – Dąbrówka – 0:16`18,3
7. Formela Ryszard – Nowa Wieś Lęborska - 0:16`22,9
8. Kufel Marcin – Koszalin – 0:16`37,7
9. Woliński Tomasz – Poznań – 0:16`43,7
10. Rudnik Tomasz – Subkowy – 0:16`48,1










Klasyfikacja generalna – kobiety:
1. Kłuczyńska Marzena – Poznań – 0:18`41,5
2. Dziwosz Katarzyna – Malbork – 0:18`53,1
3. Nagadowska Anna - Olsztyn – 0:19`23,3
4. Pączek Lucyna – Starogard Gd. – 0:19`33,4
5. Maj Maria – Wejherowo – 0:20`20,5
6. Pawłowska Dorota – Lubiszewo – 0:21`05,9
Najlepsza starogardzianka ukończyła bieg na 62 miejscu – Lucyna Pączek, a starogardzianin – Dariusz Ossowski zajął 33 miejsce.

Najstarszy zawodnik ze Starogardu Wilhelm Własienko – 59 lat,
najstarszy zawodnik biegu – Drobliński Wojciech Gdańsk





 KOMUNIKAT KOŃCOWY
S2005 XXIIBieg Szpęgawski
organizator : OSiR Starogard
termin : 2005-04-02
miejsce : Starogard
dystans : 6 km

Lp. m-ce Nr Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Klub Wiek Czas Kategoria M. w

1 826 Zblewski Leszek PL Kościerzyna REMUS Kościerzyna 32 00:15:50:3 SM-30-39 1
2 869 Dobrzyński Adam PL Gdynia Ekspres Katowice 31 00:15:52:7 SM-30-39 2
3 756 Drwal Piotr PL Ustka KKS Ekspres Katowice 32 00:15:55:3 SM-30-39 3
4 829 Rojewski Przemysław PL Luzino WAKOS Luzino 30 00:16:11:5 SM-30-39 4
5 734 Chuchała Daniel PL Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk 22 00:16:15:7 SM-20-29 1
6 923 Klein Dariusz PL Dąbrówka Niezrzeszony 35 00:16:18:3 SM-30-39 5
7 801 Formela Ryszard PL Nowa Wieś GKS Tęcza Nowa Wieś 28 00:16:22:9 SM-20-29 2
8 449 Kufel Marcin PL Koszalin ENTRE.PL Team 26 00:16:37:7 SM-20-29 3
9 550 Woliński Tomasz PL Poznań Niezrzeszony 23 00:16:43:6 SM-20-29 4
10 485 Rudnik Tomasz PL Subkowy SAMBOR Tczew 20 00:16:48:0 SM-20-29 5
11 11 549 Glapiak Damian PL Poznań Niezrzeszony 25 00:16:52:8 SM-20-29 6
12 12 774 Brzeziński Błażej PL Bydgoszcz LUKS Ogrodnik 18 00:16:59:4 SM-16-19 1
13 13 755 Stankiewicz Błażej PL Ostomecko LKS Ostromecko 30 00:17:03:3 SM-30-39 6
14 14 462 Król Krzysztof PL Kartuzy AZS AWFiS Gdańsk 20 00:17:07:7 SM-20-29 7
15 15 770 Guzowski Dariusz PL Cetyń Reebok Warszawa 36 00:17:14:6 SM-30-39 7
16 16 551 Kubalewski Bartosz PL Poznań Niezrzeszony 21 00:17:23:3 SM-20-29 8
17 17 495 Łudzik Piotr PL Kościerzyna KUKS REMUS 19 00:17:36:2 SM-16-19 2
18 18 804 Paprocki Krzysztof PL Ogliwice GKS Tęcza Nowa Wieś 19 00:17:39:6 SM-16-19 3
19 19 487 Świątkowski Tomasz PL Nowa Cerkiew SAMBOR Tczew 19 00:17:40:5 SM-16-19 4
20 20 557 Kulczyk Jerzy PL Białogard Niezrzeszony 43 00:17:46:4 SM-40-49 1
21 21 498 Hartuna Zenon PL Piece Niezrzeszony 41 00:17:48:1 SM-40-49 2
22 22 802 Żmija Michał PL Nowa Wieś Lęborska GKS Tęcza Nowa Wieś 21 00:17:49:5 SM-20-29 9
23 23 466 Jóźwik Adam PL Sławno TKKF Sławsko 15 00:17:50:2 SM-00-15 1
24 24 586 Macaszyn Michał PL Czarnków Niezrzeszony 23 00:17:50:6 SM-20-29 10
25 25 567 Szremski Marek PL Słupsk Niezrzeszony 35 00:17:51:2 SM-30-39 8
26 26 447 Sosnowski Marcin PL Bartoszyce UKS 1 Bartoszyce 18 00:17:52:0 SM-16-19 5
27 27 478 Wrzesiński Dariusz PL Dobrzyń Golub Dobrzyń 25 00:17:54:5 SM-20-29 11
28 28 775 Brzeziński Michał PL Bydgoszcz LUKS Ogrodnik 22 00:17:55:7 SM-20-29 12
29 29 489 Kozłowski Arkadiusz PL Czarna Dąbrówka GTS Czarna Dąbrówka 23 00:17:58:9 SM-20-29 13
30 30 571 Woźniak Janusz PL Toruń Niezrzeszony 43 00:18:03:8 SM-40-49 3
31 31 470 Janowski Piotr PL Chełmno TKKF Chełmno 41 00:18:12:2 SM-40-49 4
32 32 739 Trzasko Krzysztof PL Dubeniki AZS AWFiS Gdańsk 20 00:18:16:0 SM-20-29 14
33 33 310 Ossowski Dariusz PL Starogard Drukarnia B-BSKA Koteże 40 00:18:17:9 SM-40-49 5
34 34 779 Kasperowicz Jacek PL Okonek UKB Maratończyk Okonek 28 00:18:31:5 SM-20-29 15
35 35 742 Walczak Mariusz PL Wejherowo KS WEJHER 30 00:18:34:2 SM-30-39 9
36 36 863 Arendt Bogdan PL Gdańsk Niezrzeszony 44 00:18:36:7 SM-40-49 6
37 37 575 Kamiński Robert PL Chełmno Niezrzeszony 33 00:18:38:2 SM-30-39 10
38 38 710 Kłuczyńska Marzena PL Poznań Okam Poznań 21 00:18:41:5 SK-20-29 1
39 39 444 Stachowski Jakub PL Bartoszyce UKS 1 Bartoszyce 18 00:18:43:3 SM-16-19 6
40 40 561 Fuławski Łukasz PL Jawor Niezrzeszony 25 00:18:44:6 SM-20-29 16
41 41 823 Pawłowski Mariusz PL Lubiszewo FHU Żabeks Gdańsk 29 00:18:50:2 SM-20-29 17
42 42 773 Halman Leszek PL Bielkówko Niezrzeszony 32 00:18:52:6 SM-30-39 11
43 43 828 Dziwosz Katarzyna PL Malbork TECHNIK Malbork 25 00:18:53:0 SK-20-29 2
44 44 473 Maczyński Dariusz PL Pelpin Niezrzeszony 33 00:18:53:3 SM-30-39 12
45 45 578 Wantoch Rekowski Zbigniew PL Bytów Niezrzeszony 31 00:18:58:5 SM-30-39 13
46 46 803 Burzyński Tomasz PL Bąsewice GKS Tęcza Nowa Wieś 18 00:18:59:3 SM-16-19 7
47 47 555 Macyszyn Robert PL Poznań Niezrzeszony 21 00:18:59:6 SM-20-29 18
48 48 516 Tkacz Tomasz PL Kleszczyniec GTS Czarna Dąbrówka 19 00:19:05:8 SM-16-19 8
49 49 748 Martyszko Krzysztof PL Rumia Niezrzeszony 30 00:19:09:9 SM-30-39 14
50 50 477 Wieliński Jacek PL Gdańsk Grupa LOTOS 49 00:19:11:2 SM-40-49 7
51 51 715 Serocki Adam PL Starogard Niezrzeszony 32 00:19:11:9 SM-30-39 15
52 52 864 Barecki Łukasz PL Czersk Niezrzeszony 19 00:19:12:5 SM-16-19 9
53 53 445 Walczak Emil PL Bartoszyce UKS 1 Bartoszyce 18 00:19:13:3 SM-16-19 10
54 54 790 Kasprowicz Zdzisław PL Okonek UKB Maratończyk Okonek 30 00:19:14:6 SM-30-39 16
55 55 19 Ossowski Bartosz PL Starogard LO nr 2 Starogard 18 00:19:16:7 SM-16-19 11
56 56 446 Wójcik Henryk PL Bartoszyce UKS 1 Bartoszyce 40 00:19:18:3 SM-40-49 8
57 57 781 Cebula Bogdan PL Sztum PKW Bałt Flota 44 00:19:20:7 SM-40-49 9
58 58 468 Chudy Henryk PL Sławno TKKF Sławsko 50 00:19:22:0 SM-50-59 1
59 59 491 Nagadowska Anna PL Olsztyn TS "Olimpia" Poznań 23 00:19:23:3 SK-20-29 3
60 60 576 Franas Rafał PL Choszczno Niezrzeszony 25 00:19:28:9 SM-20-29 19
61 61 860 Malek Arkadiusz PL Karwno GTS Czarna Dąbrówka 17 00:19:31:7 SM-16-19 12
62 62 12 Pączek Lucyna PL Starogard Agro Kociewie 29 00:19:33:4 SK-20-29 4
63 63 861 Streng Dawid PL Starogard Niezrzeszony 24 00:19:34:1 SM-20-29 20
64 64 469 Wilczewski Mariusz PL Tychowo TKKF Sławsko 19 00:19:34:7 SM-16-19 13
65 65 880 Stefaniak Wojciech PL Gardeja OSP Gardeja 25 00:19:36:1 SM-20-29 21
66 66 824 Kozłowski Jerzy PL Czarna Dąbrówka GTS Czarna Dąbrówka 48 00:19:37:0 SM-40-49 10
67 67 685 Lange Marek PL LO nr 1 Starogard 18 00:19:37:7 SM-16-19 14
68 68 588 Duszyński Łukasz PL Gniezno Niezrzeszony 24 00:19:41:6 SM-20-29 22
69 69 744 Szamp Janusz PL Tczew Niezrzeszony 44 00:19:44:2 SM-40-49 11
70 70 440 Rozgoński Tomasz PL Gdynia Niezrzeszony 31 00:19:45:0 SM-30-39 17
71 71 784 Wysocki Marcin PL Starogard Agro Kociewie 25 00:19:50:7 SM-20-29 23
72 72 727 Ostrowski Marian PL Złocieniec Junior Złocieniec 51 00:19:52:7 SM-50-59 2
73 73 458 Ziółkowski Jarosław PL Gdynia ZORZA Gdynia 19 00:19:53:3 SM-16-19 15
74 74 725 Knitter Ryszard PL Chojnice ZM Skiba Wodociągi 38 00:19:54:3 SM-30-39 18
75 75 572 Miciak Zbigniew PL Golub Dobrzyn Niezrzeszony 46 00:19:56:2 SM-40-49 12
76 76 776 Dziadczyk Krzysztof PL Chojnice Florian - Chojnice 45 00:19:57:1 SM-40-49 13
77 77 459 Sławiński Damian PL Gdynia ZORZA Gdynia 18 00:19:58:0 SM-16-19 16
78 78 672 Plutowski Patryk PL LO nr 1 Starogard 17 00:19:59:4 SM-16-19 17
79 79 439 Mazur Andrzej PL Gdynia Niezrzeszony 31 00:20:00:2 SM-30-39 19
80 80 448 Tarasewicz Jan PL Olszyn AKM Olsztyn 48 00:20:00:8 SM-40-49 14
81 81 483 Malinowski Krzysztof PL Osie Niezrzeszony 41 00:20:01:7 SM-40-49 15
82 82 673 Dunajski Jacek PL LO nr 1 Starogard 17 00:20:02:3 SM-16-19 18
83 83 735 Gałan Leszek PL Złocieniec Junior Złocieniec 42 00:20:02:8 SM-40-49 16
84 84 479 Skierka Wiesław PL Kartuzy UKS SKI Mechaniki K24 28 00:20:03:8 SM-20-29 24
85 85 434 Murias Radosław PL Gdańsk Niezrzeszony 27 00:20:11:0 SM-20-29 25
86 86 799 Janiszewski Wojciech PL Leśna Jana META Lubliniec 40 00:20:13:3 SM-40-49 17
87 87 27 Czerniga Michał PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 00:20:15:9 SM-16-19 19
88 88 738 Maj Maria PL Wejherowo ENTRE.PL Team 25 00:20:20:5 SK-20-29 5
89 89 759 Nowicki Wiesław PL Starogard Niezrzeszony 50 00:20:25:8 SM-50-59 3
90 90 783 Gapski Zbigniew PL Starogard Niezrzeszony 52 00:20:27:0 SM-50-59 4
91 91 461 Patoła Łukasz PL Gdynia ZORZA Gdynia 17 00:20:34:0 SM-16-19 20
92 92 668 Derdowski Szymon PL LO nr 1 Starogard 17 00:20:35:9 SM-16-19 21
93 93 716 Bruchman Jan PL Starogard Niezrzeszony 54 00:20:36:9 SM-50-59 5
94 94 724 Borszewski Tomasz PL Starogard ZSE Starogard 20 00:20:37:7 SM-20-29 26
95 95 771 Czech Roman PL Słupsk TKKF Sławsko 56 00:20:40:2 SM-50-59 6
96 96 437 Marszewski Arkadiusz PL Gdańsk Niezrzeszony 28 00:20:40:8 SM-20-29 27
97 97 594 Doczyk Krzysztof PL Bartel Wielki ZSPG Owidz 17 00:20:41:6 SM-16-19 22
98 98 460 Sankiewicz Marcin PL Gdynia ZORZA Gdynia 17 00:20:42:5 SM-16-19 23
99 99 209 Szramke Mateusza PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 00:20:43:2 SM-16-19 24
100 100 737 Liban Zygfryd PL Tczew Niezrzeszony 62 00:20:48:6 SM-60-69 1
101 101 762 Sadowski Waldemar PL Starogard Niezrzeszony 25 00:20:52:2 SM-20-29 28
102 102 769 Kąkol Franciszek PL Chojnice Florian - Chojnice 50 00:20:53:8 SM-50-59 7
103 103 760 Bałdyga Stanisław PL Starogard Niezrzeszony 50 00:20:54:9 SM-50-59 8
104 104 822 Miszke Kazimierz PL Czersk Florian - Chojnice 50 00:20:57:4 SM-50-59 9
105 105 791 Migowski Ireneusz PL Starogard Niezrzeszony 30 00:20:59:0 SM-30-39 20
106 106 787 Pepliński Grzegorz PL Sztum PKW Bałt Flota 33 00:20:59:9 SM-30-39 21
107 107 825 Rumiński Wojciech PL Redzikowo GTS Czarna Dąbrówka 29 00:21:02:2 SM-20-29 29
108 108 573 Szreder Dawid PL Toruń Niezrzeszony 28 00:21:03:3 SM-20-29 30
109 109 819 Pawłowska Dorota PL Lubiszewo ŻTS Nowy Dwór Gdański 25 00:21:05:9 SK-20-29 6
110 110 916 Kućmierz Krzysztof PL Gdańsk Niezrzeszony 30 00:21:10:9 SM-30-39 22
111 111 800 Prokopiuk Jarosław PL Gdynia OSN Gdynia 39 00:21:12:1 SM-30-39 23
112 112 768 Wolski Jarosław PL Skórcz Niezrzeszony 26 00:21:13:2 SM-20-29 31
113 113 20 Trzeciak Paweł PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 00:21:14:0 SM-16-19 25
114 114 782 Rozenberg Sławomir PL Sztum PKW Bałt Flota 40 00:21:14:8 SM-40-49 18
115 115 915 Barczak Karol PL Gdynia GRUPA Trójmiasto 21 00:21:18:2 SM-20-29 32
116 116 315 Wołoszyk Jakub PL Starogard ZSZ Starogard 18 00:21:21:9 SM-16-19 26
117 117 870 Tuwalska Elżbieta PL Grabowiec PKW Bałt Flota 26 00:21:23:2 SK-20-29 7
118 118 568 Aniszewski Krzysztof PL Starogard Niezrzeszony 30 00:21:25:2 SM-30-39 24
119 119 531 Zwoliński Tomasz PL Gdynia Niezrzeszony 34 00:21:28:6 SM-30-39 25
120 120 754 Senetelli Ryszard PL Chojnice Florian - Chojnice 56 00:21:31:6 SM-50-59 10
121 121 778 Rosiak Hieronim PL Ryjewo PKW Bałt Flota 55 00:21:34:7 SM-50-59 11
122 122 753 Wiśniewski Zbigniew PL Chojnice Florian - Chojnice 69 00:21:36:7 SM-60-69 2
123 123 901 Kreft Łukasz PL Starogard ZSE Starogard 20 00:21:39:1 SM-20-29 33
124 124 723 Wiśniewski Kamil PL Starogard Niezrzeszony 15 00:21:41:5 SM-00-15 2
125 125 570 Bednarski Paweł PL Nowy Dwór Gdański Niezrzeszony 30 00:21:43:3 SM-30-39 26
126 126 757 Rudnik Jerzy PL Chojnice Florian - Chojnice 53 00:21:48:8 SM-50-59 12
127 127 622 Wesołowski Łukasz PL Owidz ZSPG Owidz 17 00:21:51:3 SM-16-19 27
128 128 684 Szymkowski Marek PL LO nr 1 Starogard 17 00:21:51:9 SM-16-19 28
129 129 671 Bielang Przemysław PL LO nr 1 Starogard 17 00:21:52:4 SM-16-19 29
130 130 871 Tuwalska Małgorzata PL Grabowiec Niezrzeszony 26 00:21:56:9 SK-20-29 8
131 131 867 Lis Adam PL Unichowo LZS Aller PL Unichowo 20 00:21:58:8 SM-20-29 34
132 132 426 Ociepa Wojciech PL Starogard ZSZ Starogard 18 00:22:01:0 SM-16-19 30
133 133 792 Jarzyński Dariusz PL Starogard Drukarnia B-BSKA Koteże 32 00:22:01:4 SM-30-39 27
134 134 627 Chabowski x PL Klonówka ZSPG Owidz 18 00:22:01:8 SM-16-19 31
135 135 625 Gapski Łukasz PL Jabłowo ZSPG Owidz 18 02:22:08:0 SM-16-19 32
136 136 24 Stawikowski Michał PL Starogard LO nr 2 Starogard 18 00:22:12:2 SM-16-19 33
137 137 577 Dwulit Dariusz PL Bytów Niezrzeszony 35 00:22:13:4 SM-30-39 28
138 138 794 Milik Zygmunt PL Gdańsk KS Morena Gdańsk 61 00:22:13:8 SM-60-69 3
139 139 435 Dąbkiewicz Waldemar PL Gdańsk Niezrzeszony 30 00:22:14:8 SM-30-39 29
140 140 745 Sobolewski Antoni PL Tczew Niezrzeszony 54 00:22:15:6 SM-50-59 13
141 141 764 Noga Grzegorz PL Skórcz Niezrzeszony 14 00:22:21:4 SM-00-15 3
142 142 763 Eggert Adam PL Skócz Niezrzeszony 14 00:22:22:8 SM-00-15 4
143 143 496 Sporny Bolesław PL Rumia TKKF Gdynia 55 00:22:26:6 SM-50-59 14
144 144 438 Korthals Tomasz PL Gdynia Niezrzeszony 32 00:22:30:5 SM-30-39 30
145 145 560 Dźwięgielewski Marcin PL Sierpc Niezrzeszony 24 00:22:32:2 SM-20-29 35
146 146 579 Lica Jacek PL Bytów Niezrzeszony 29 00:22:33:5 SM-20-29 36
147 147 565 Wojtas Adam PL Słupsk Niezrzeszony 25 00:22:36:0 SM-20-29 37
148 148 540 Piątkowski Adam PL Starogard Niezrzeszony 31 00:22:36:3 SM-30-39 31
149 149 463 Niciński Adam PL Sławno TKKF Sławsko 15 00:22:38:4 SM-00-15 5
150 150 683 Dudziec Marcin PL LO nr 1 Starogard 17 00:22:46:3 SM-16-19 34
151 151 474 Koziura Krzysztof PL Malbork Niezrzeszony 44 00:22:47:4 SM-40-49 19
152 152 788 Sasko Kazimierz PL Stara Kiszewa Niezrzeszony 56 00:22:47:7 SM-50-59 15
153 153 761 Wiśniewski Dariusz PL Starogard Niezrzeszony 27 00:22:50:5 SM-20-29 38
154 154 585 Dudziak Dawid PL Piła Niezrzeszony 25 00:22:52:0 SM-20-29 39
155 155 494 Osiecki Grzegorz PL Kisielice Niezrzeszony 54 00:22:57:6 SM-50-59 16
156 156 866 Szczegielniak Kazimierz PL Unichowo LZS Aller PL Unichowo 47 00:22:59:7 SM-40-49 20
157 157 655 Wójcik Weronika PL LO nr 1 Starogard 18 00:23:00:2 SK-16-19 1
158 158 747 Kerlin Łukasz PL Starogard Niezrzeszony 17 00:23:03:6 SM-16-19 35
159 159 930 Łobocki Maciej PL Starogard Niezrzeszony 39 00:23:05:6 SM-30-39 32
160 160 931 Piotrzkowski Grzegorz PL Starogard Niezrzeszony 37 00:23:06:0 SM-30-39 33
161 161 914 Serwatka Maciej PL Starogard Niezrzeszony 17 00:23:06:6 SM-16-19 36
162 162 497 Hartuna Marcin PL Piece Florian - Chojnice 18 00:23:07:4 SM-16-19 37
163 163 443 Jaskot Jerzy PL Malbork Niezrzeszony 55 00:23:09:0 SM-50-59 17
164 164 780 Czaja Jerzy PL Sztum PKW Bałt Flota 53 00:23:11:4 SM-50-59 18
165 165 692 Kowalewski Waldemar PL LO nr 1 Starogard 17 00:23:13:8 SM-16-19 38
166 166 480 Meissner Piotr PL Kartuzy UKS SKI Mechaniki K24 16 00:23:14:3 SM-16-19 39
167 167 830 Klasa Jan PL Nożyno GTS Czarna Dąbrówka 50 00:23:19:8 SM-50-59 19
168 168 859 Gawin Stefan PL Czarna Dąbrówka GTS Czarna Dąbrówka 39 00:23:20:2 SM-30-39 34
169 169 908 Fijał Grzegorz PL Starogard ZSE Starogard 18 00:23:20:6 SM-16-19 40
170 170 569 Cyrson Andrzej PL Słupsk Niezrzeszony 29 00:23:21:1 SM-20-29 40
171 171 805 Doliński Stanisław PL Lubiszewo Niezrzeszony 43 00:23:22:0 SM-40-49 21
172 172 18 Gołąbek Mariusz PL Starogard Niezrzeszony 43 00:23:22:4 SM-40-49 22
173 173 882 Świerczyński Zbigniew PL Czersk Florian - Chojnice 55 00:23:22:8 SM-50-59 20
174 174 303 Szynkowski Denis PL Pinczyn ZSZ Starogard 16 00:23:26:2 SM-16-19 41
175 175 905 Gort Kamil PL Starogard ZSE Starogard 18 00:23:31:1 SM-16-19 42
176 176 430 Murawski Kamil PL Siwiałka Niezrzeszony 16 00:23:32:9 SM-16-19 43
177 177 766 Kobierowska Kamila PL Chojnice Florian - Chojnice 19 00:23:34:9 SK-16-19 2
178 178 821 Jaros Piotr PL Lubiszewo Niezrzeszony 46 00:23:40:5 SM-40-49 23
179 179 492 Witt Grażyna PL Sopot PKW Bałt Flota 52 00:23:44:1 SK-40-99 1
180 180 873 Labon Katarzyna PL Kościelna Jania Niezrzeszony 18 00:23:47:2 SK-16-19 3
181 181 583 Dunst Andrzej PL Gdańsk Niezrzeszony 43 00:23:48:2 SM-40-49 24
182 182 702 Gwizdała Natalia PL Starogard Agro Kociewie 16 00:23:51:2 SK-16-19 4
183 183 581 Policeusz Adam PL Gdańsk Niezrzeszony 52 00:23:54:1 SM-50-59 21
184 184 906 Lokś Marcin PL Starogard ZSE Starogard 19 00:23:59:3 SM-16-19 44
185 185 786 Czekała Jan PL Okonek UKB Maratończyk Okonek 60 00:24:04:0 SM-60-69 4
186 186 793 Jankowski Sebastian PL Starogard Niezrzeszony 18 00:24:05:2 SM-16-19 45
187 187 777 Zaręba Henryk PL Chojnice Florian - Chojnice 47 00:24:07:4 SM-40-49 25
188 188 670 Cholewa Sławomir PL LO nr 1 Starogard 19 00:24:07:8 SM-16-19 46
189 189 467 Chudy Grażyna PL Sławno TKKF Sławsko 24 00:24:08:7 SK-20-29 9
190 190 746 Czapski Mateusz PL Starogard ZSPG Owidz 17 00:24:11:0 SM-16-19 47
191 191 885 Szwoch Ernest PL Starogard KS Budowlanka 1 18 00:24:11:6 SM-16-19 48
192 192 887 Rusiewicz Łukasz PL Starogard Niezrzeszony 24 00:24:13:5 SM-20-29 41
193 193 740 Kresimon Kazimierz PL Tczew Niezrzeszony 55 00:24:14:7 SM-50-59 22
194 194 881 Pruszak Andrzej PL Czersk Florian - Chojnice 45 00:24:15:8 SM-40-49 26
195 195 704 Kryński Krzysztof PL Starogard ZSZ Starogard 17 00:24:18:3 SM-16-19 49
196 196 687 Kulaszewicz Robert PL LO nr 1 Starogard 19 00:24:19:0 SM-16-19 50
197 197 890 Filipczak Łukasz PL Starogard Niezrzeszony 23 00:24:20:1 SM-20-29 42
198 198 820 Gołuńska Marta PL Sumin Niezrzeszony 17 00:24:22:6 SK-16-19 5
199 199 472 Grulkowski Józef PL Malbork Niezrzeszony 69 00:24:25:1 SM-60-69 5
200 200 732 Gałan Joanna PL Złocieniec Junior Złocieniec 39 00:24:28:5 SK-30-39 1
201 201 15 Graban Leszek PL Kaliska LO nr 2 Starogard 19 SM-16-19 51
202 202 582 Trocki Marian PL Gdańsk Niezrzeszony 52 SM-50-59 23
203 203 865 Orlikowski Jacek PL Skarszewy Niezrzeszony 29 SM-20-29 43
204 204 464 Kopa Joanna PL Sławno TKKF Sławsko 14 SK-00-15 1
205 205 558 Chmielewski Józef PL Sierpc Niezrzeszony 51 SM-50-59 24
206 206 767 Kobierowska Karolina PL Chojnice Florian - Chojnice 19 SK-16-19 6
207 207 868 Ulatowski Dariusz PL Gdynia FLOTA Gdynia 41 SM-40-49 27
208 208 922 Malarski Damian PL Starogard Niezrzeszony 17 SM-16-19 52
209 209 884 Moeller Łukasz PL Starogard Niezrzeszony 17 SM-16-19 53
210 210 714 Murach Damian PL Starogard Niezrzeszony 13 00:24:51:9 SM-00-15 6
211 211 442 Borszewski Michał PL Starogard Niezrzeszony 14 SM-00-15 7
212 212 457 Walendziak Renata PL Gdynia PKW Bałt Flota 55 SK-40-99 2
213 213 785 Cherek Oskar PL Starogard Niezrzeszony 12 SM-00-15 8
214 214 697 Karcziński Marcin PL Starogard Niezrzeszony 22 SM-20-29 44
215 215 580 Zalewski Krzysztof PL Bytów Niezrzeszony 26 SM-20-29 45
216 216 621 Chachowski Błażej PL Owidz ZSPG Owidz 17 SM-16-19 54
217 217 874 Tuwalska Justyna PL Bobowo ZSE Starogard 17 SK-16-19 7
218 218 888 Syntek Marek PL Starogard Niezrzeszony 20 SM-20-29 46
219 219 917 Włoch-Wiszniowska Barbara PL Starogard Niezrzeszony 55 SK-40-99 3
220 220 617 Glanert Piotr PL Lubichowo ZSPG Owidz 20 00:25:11:2 SM-20-29 47
221 221 676 Gołuński Tomasz PL LO nr 1 Starogard 17 SM-16-19 55
222 222 33 Droszkowski Daniel PL Zblewo LO nr 2 Starogard 19 SM-16-19 56
223 223 741 Maj Ewa PL Wejherowo ENTRE.PL Team 22 SK-20-29 10
224 224 883 Komorowski Tomasz PL Starogard ZSE Starogard 18 SM-16-19 57
225 225 862 Kowal Teodor PL Czarna Dąbrówka GTS Czarna Dąbrówka 55 SM-50-59 25
226 226 728 Cierzan Piotr PL Starogard Niezrzeszony 15 SM-00-15 9
227 227 925 Nowotniak Adam PL Gdańsk Niezrzeszony 58 SM-50-59 26
228 228 589 Nowak Janusz PL Starogard Agro Kociewie 54 SM-50-59 27
229 229 729 Górski Dawid PL Starogard Niezrzeszony 16 SM-16-19 58
230 230 795 Iżyłowski Jacek PL Sopot Niezrzeszony 39 00:25:38:7 SM-30-39 35
231 231 886 Karankowski Piotr PL Starogard Niezrzeszony 18 SM-16-19 59
232 232 765 Ortel Rafał PL Laskowice Niezrzeszony 31 SM-30-39 36
233 233 609 Cyms Mariusz PL Pinczyn ZSPG Owidz 18 SM-16-19 60
234 234 750 Czyżewski Andrzej PL Starogard Niezrzeszony 49 SM-40-49 28
235 236 918 Trybull Kamil PL Starogard Niezrzeszony 17 SM-16-19 61
236 237 679 Glaza Marcin PL LO nr 1 Starogard 17 SM-16-19 62
237 238 592 Smuczyńska Teresa PL Starogard Niezrzeszony 42 SK-40-99 4
238 239 751 Hartuna Piotr PL Piece Florian - Chojnice 15 SM-00-15 10
239 240 758 Kościelny Andrzej PL Skórcz Niezrzeszony 47 00:25:54:4 SM-40-49 29
240 241 674 Frischmut Piotr PL LO nr 1 Starogard 17 SM-16-19 63
241 242 1 Szarmach Krzysztof PL Starogard Niezrzeszony 37 SM-30-39 37
242 243 481 Skierka Grzegorz PL Kartuzy UKS SKI Mechaniki K24 12 SM-00-15 11
243 244 631 Bohm Adam PL Swarożyn ZSPG Owidz 18 SM-16-19 64
244 245 731 Wójcik Leszek PL Kolincz Niezrzeszony 40 SM-40-49 30
245 246 717 Wotzka Rafał PL Starogard Niezrzeszony 14 SM-00-15 12
246 247 929 Łobocka Anna PL Starogard Niezrzeszony 15 SK-00-15 2
247 248 296 Jakubiak Mariusz PL Barłożno ZSZ Starogard 20 SM-20-29 48
248 249 878 Kałduński Tadeusz PL Czersk Florian - Chojnice 52 SM-50-59 28
249 250 877 Kaszubowska Justyna PL Czersk Niezrzeszony 10 00:26:18:6 SK-00-15 3
250 251 892 Rozgońska Anna PL Starogard Niezrzeszony 24 SK-20-29 11
251 252 907 Duzowski Leszek PL Lubichowo ZSE Starogard 18 SM-16-19 65
252 253 893 Kurszewski Oskar PL Starogard Niezrzeszony 17 SM-16-19 66
253 254 455 Fojut Mateusz PL Starogard Niezrzeszony 13 SM-00-15 13
254 255 789 Niwiński Stanisław PL Gdańsk PKW Bałt Flota 71 SM-70-99 1
255 256 587 Glapiak Mirosław PL Leszno Niezrzeszony 56 SM-50-59 29
256 257 450 Jelonek Mieczysław PL Starogard Niezrzeszony 44 SM-40-49 31
257 258 300 Siatkowski Maciej PL Semlin ZSZ Starogard 18 SM-16-19 67
258 259 486 Bandurski Jacek PL Sopot PKW Bałt Flota 70 SM-70-99 2
259 260 909 Czechowski Paweł PL Starogard ZSE Starogard 18 00:27:07:9 SM-16-19 68
260 261 302 Pek Mateusz PL Pinczyn ZSZ Starogard 18 SM-16-19 69
261 262 624 Zioło Piotr PL Starogard ZSPG Owidz 17 SM-16-19 70
262 263 711 Suwalski Mateusz PL Starogard Niezrzeszony 18 SM-16-19 71
263 264 559 Goczyński Waldemar PL Sierpc Niezrzeszony 28 SM-20-29 49
264 265 730 Czaja Damian PL Starogard Niezrzeszony 16 SM-16-19 72
265 266 911 Meka Kamila PL Kokoszkowy ZSE Starogard 17 SK-16-19 8
266 267 927 Polinceusz Małgorzata PL Starogard Niezrzeszony 52 SK-40-99 5
267 268 311 Smoliński Jacek PL Starogard ZSZ Starogard 21 SM-20-29 50
268 269 482 Skierka Marcin PL Kartuzy UKS SKI Mechaniki K24 14 SM-00-15 14
269 270 678 Kosior Krzysztof PL LO nr 1 Starogard 17 00:27:42:1 SM-16-19 73
270 271 465 Nicińska Justyna PL Sławno TKKF Sławsko 17 SK-16-19 9
271 272 313 Hinc Elwira PL Starogard Agro Kociewie 14 SK-00-15 4
272 273 920 Kubiak Daniel PL Starogard Niezrzeszony 16 SM-16-19 74
273 274 713 Michajłowski Łukasz PL Starogard Niezrzeszony 14 SM-00-15 15
274 275 772 Stankowska Dorota PL Lichnowy Florian - Chojnice 24 SK-20-29 12
275 276 215 Madzior Joanna PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 10
276 277 584 Wensierski Zbigniew PL Gdańsk Niezrzeszony 54 SM-50-59 30
277 278 453 Zaborowski Krzysztof PL Starogard Niezrzeszony 15 SM-00-15 16
278 279 699 Nowacka Oktawia PL Starogard Agro Kociewie 14 SK-00-15 5
279 280 806 Baska Wiesław PL Starogard Niezrzeszony 43 00:28:23:1 SM-40-49 32
280 281 919 Piotrzkowski Karol PL Starogard Niezrzeszony 15 SM-00-15 17
281 282 700 Gwizdała Martyna PL Sumin Agro Kociewie 14 SK-00-15 6
282 283 613 Kaszubowski Dawid PL Starogard ZSPG Owidz 17 SM-16-19 75
283 284 682 Ossowski Krzysztof PL Starogard LO nr 1 Starogard 17 SM-16-19 76
284 285 675 Czaja Szymon PL LO nr 1 Starogard 17 SM-16-19 77
285 286 680 Milewski Jakub PL LO nr 1 Starogard 17 SM-16-19 78
286 287 681 Wądołowski Rafał PL LO nr 1 Starogard 17 SM-16-19 79
287 288 722 Wełmińska Justyna PL Starogard Niezrzeszony 16 SK-16-19 11
288 289 431 Storma Rafał PL Owidz Niezrzeszony 20 SM-20-29 51
289 290 309 Koszek Radosław PL Skarszewy ZSZ Starogard 17 00:28:55:9 SM-16-19 80
290 291 305 Brzeski Dawid PL Skarszewy ZSZ Starogard 17 SM-16-19 81
291 292 910 Brzeziński Grzegorz PL Starogard ZSE Starogard 18 SM-16-19 82
292 293 691 Kwiatkowski Kamil PL LO nr 1 Starogard 19 SM-16-19 83
293 294 752 Chałaszczyk Barbara PL Gdynia Niezrzeszony 44 SK-40-99 6
294 295 630 Bajerowski Adam PL Starogard ZSPG Owidz 18 SM-16-19 84
295 296 636 Droszczak Jolanta PL Starogard Niezrzeszony 37 SK-30-39 2
296 297 650 Godecka Paulina PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 12
297 298 689 Gulgowski Jakub PL LO nr 1 Starogard 19 SM-16-19 85
298 299 696 Jezierski Karol PL LO nr 1 Starogard 18 SM-16-19 86
299 300 471 Miotk Teresa PL Prabuty ZORZA Gdynia 46 00:29:47:9 SK-40-99 7
300 301 686 Miloch Sylwester PL LO nr 1 Starogard 18 SM-16-19 87
301 302 895 Polakowski Jacek PL Starogard ZSE Starogard 18 SM-16-19 88
302 303 436 Strzelecki Norbert PL Starogard Niezrzeszony 14 SM-00-15 18
303 304 904 Winter Krystian PL Starogard ZSE Starogard 18 SM-16-19 89
304 305 17 Cysarz Łukasz PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SM-16-19 90
305 306 14 Szymczak Artur PL Starogard LO nr 2 Starogard 19 SM-16-19 91
306 307 698 Własienko Wilhelm PL Starogard Niezrzeszony 59 SM-50-59 31
307 308 606 Lis Grzegorz PL Kokoszkowy ZSPG Owidz 20 SM-20-29 52
308 309 619 Dymek Michał PL Starogard ZSPG Owidz 20 SM-20-29 53
309 310 493 Drobliński Wojciech PL Gdynia Niezrzeszony 75 00:31:11:1 SM-70-99 3
310 311 693 Stobba Adam PL LO nr 1 Starogard 19 SM-16-19 92
311 312 616 Kasperek Karol PL Starogard ZSPG Owidz 18 SM-16-19 93
312 313 601 Lamek Krzysztof PL Starogard ZSPG Owidz 16 SM-16-19 94
313 314 615 Bandemar Karol PL Starogard ZSPG Owidz 17 SM-16-19 95
314 315 894 Schweda Andrzej PL Starogard Niezrzeszony 14 SM-00-15 19
315 316 694 Drożkowski Łukasz PL LO nr 1 Starogard 18 SM-16-19 96
316 317 695 Teślak Tomasz PL LO nr 1 Starogard 18 SM-16-19 97
317 318 634 Droszczak Patrycja PL Starogard Niezrzeszony 13 SK-00-15 7
318 319 316 Wolszleger Karol PL Starogard ZSZ Starogard 18 SM-16-19 98
319 320 230 Ossowska Katarzyna PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 13
320 321 294 Bukowski Andrzej PL Starogard ZSZ Starogard 17 SM-16-19 99
321 322 736 Potocka Justyna PL Jabłowo LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 14
322 323 633 Sikora Karolina PL Bobowo LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 15
323 324 632 Garbula Kamil PL Starogard ZSPG Owidz 18 SM-16-19 100
324 325 637 Pałys Łukasz PL Starogard LO nr 1 Starogard 19 SM-16-19 101
325 326 541 Stoppa Krzysztof PL Starogard Niezrzeszony 24 SM-20-29 54
326 327 543 Suski Jacek PL Starogard Niezrzeszony 24 SM-20-29 55
327 328 889 Rusiecki Krzysztof PL Zblewo Niezrzeszony 19 SM-16-19 102
328 329 649 Lipska Jagoda PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 16
329 330 156 Czyżewska Karolina PL Starogard LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 17
330 331 253 Przeniewska Natalia PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 18
331 332 155 Cherek Magdalena PL Kleszczewo LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 19
332 333 657 Gębka Justyna PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 20
333 334 642 Marchewka Marta PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 21
334 335 476 Wielińska Zofia PL Gdańsk Niezrzeszony 47 SK-40-99 8
335 336 797 Lisius Lucyna PL Gdańsk Niezrzeszony 12 SK-00-15 8
336 337 798 Lisius Krzysztof PL Gdańsk Niezrzeszony 39 SM-30-39 38
337 338 660 Pałkowska Małgorzata PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 22
338 339 658 Żurawska Magda PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 23
339 340 749 Grajek Michał PL Starogard Niezrzeszony 14 SM-00-15 20
340 341 452 Łasiński Sebastian PL Starogard Niezrzeszony 13 SM-00-15 21
341 342 451 Marek Henryk PL Warszawa Gdański Klub Morsów 58 SM-50-59 32
342 343 499 Hetmańska Karolina PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 24
343 344 510 Tkaczyk Małgorzata PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 25
344 345 638 Skóra Magdalena PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 26
345 346 796 Lisius Alicja PL Gdańsk Niezrzeszony 14 SK-00-15 9
346 347 260 Wildmann Joanna PL Zblewo LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 27
347 348 912 Kaiser Sebastian PL Starogard Niezrzeszony 14 SM-00-15 22
348 349 245 Gerigk Natalia PL Pinczyn LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 28
349 350 247 Chłopska Karolina PL Morzeszczyn LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 29
350 351 93 Popielas Dorota PL Starogard LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 30
351 352 95 Piechocka Agnieszka PL Skarszewy LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 31
352 353 94 Popielas Agnieszka PL Starogard LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 32
353 354 246 Stobińska Małgorzata PL Pinczyn LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 33
354 355 244 Koziowska Patrycja PL Pinczyn LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 34
355 356 433 Jargiełło Martyna PL Janowo LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 35
356 357 432 Kreft Aneta PL Starogard LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 36
357 358 101 Mech Agnieszka PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 37
358 359 98 Kusińska Iwona PL Bobowo LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 38
359 360 897 Graban Dariusz PL Zelgoszcz ZSE Starogard 17 SM-16-19 103
360 361 898 Newman Mateusz PL Starogard ZSE Starogard 18 SM-16-19 104
361 362 896 Talaśka Tomasz PL Starogard ZSE Starogard 18 SM-16-19 105
362 363 488 Etmańska Żaneta PL Starogard Niezrzeszony 17 SK-16-19 39
363 364 241 Wilke Patrycja PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 40
364 365 186 Machyńska Agata PL Skarszewy LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 41
365 366 193 Dopierała Dorota PL Skarszewy LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 42
366 367 647 Baranowska Emilia PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 43
367 368 648 Grochowska Lucyna PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 44
368 369 644 Żerańska Karolina PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 45
369 371 274 Derda Magdalena PL Osieczna ZSE Starogard 19 SK-16-19 46
370 372 270 Borowska Justyna PL Swarożyn ZSE Starogard 19 SK-16-19 47
371 373 266 Zając Agnieszka PL Starogard LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 48
372 374 269 Rodde Karolina PL Starogard LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 49
373 375 667 Kotowska Monika PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 50
374 376 243 Dunajska Marta PL Lubichowo LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 51
375 377 242 Filz Anita PL Starogard LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 52
376 378 208 Trawicka Magdalena PL Starogard LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 53
377 379 207 Bańko Hanna PL Starogard LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 54
378 380 183 Ścisłowska Alicja PL Janowo LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 55
379 381 899 Gajewska Stefania PL Starogard ZSE Starogard 19 SK-16-19 56
380 382 248 Cichańska Natalia PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 57
381 383 661 Domachowska Katarzyna PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 58
382 384 456 Anhalt Martin PL Starogard Niezrzeszony 13 SM-00-15 23
383 385 662 Jasińska Izabela PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 59
384 386 665 Belicka Katarzyna PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 60
385 387 666 Tołczyk Patrycja PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 61
386 388 913 Bobkowski Patryk PL Starogard Niezrzeszony 14 SM-00-15 24
387 389 475 Kopczyńska Zofia PL Godziszewo ZSE Starogard 17 SK-16-19 62
388 390 872 Kamrowska Kinga PL Starogard ZSPG Owidz 17 SK-16-19 63
389 391 646 Gawrzyał Małgorzata PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 64
390 392 441 Kolenda Lucyna PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 65
391 393 490 Łasiński Martyn PL Starogard Niezrzeszony 12 SM-00-15 25
392 394 519 Koszewska Marlena PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 66
393 395 507 Krzywińska Sylwia PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 67
394 396 654 Węsierska Małgorzata PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 68
395 397 653 Borowicz Magda PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 69
396 398 41 Kuchta Martyna PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 70
397 399 160 Pfeiffer Karolina PL Lubichowo LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 71
398 400 162 Banasiak Katarzyna PL Pinczyn LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 72
399 401 664 Chodzkiewicz Agnieszka PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 73
400 402 641 Piontek Marta PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 74
401 403 669 Dziubak Michał PL LO nr 1 Starogard 18 SM-16-19 106
402 404 165 Mąkosa Agnieszka PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 75
403 405 35 Betcher Ewa PL Jabłowo LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 76
404 406 96 Platta Ewelina PL Piece LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 77
405 407 97 Świeczkowska Anna PL Starogard LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 78
406 409 200 Koper Natalia PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 79
407 410 199 Cherek Iwona PL Nowa Wieś LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 80
408 411 258 Senger Magdalena PL Skarszewy LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 81
409 412 254 Ciecholewska Paulina PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 82
410 413 250 Oleksiuk Katarzyna PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 83
411 414 252 Balczewska Alina PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 84
412 415 249 Burczyk Grażyna PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 85
413 416 206 Krajewska Daniela PL Zblewo LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 86
414 417 261 Goździewska Magdalena PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 87
415 418 205 Redwanz Katarzyna PL Nowa Wieś LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 88
416 419 202 Adamczyk Kamila PL Nowa Wieś LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 89
417 420 194 Gosz Marta PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 90
418 421 656 Pietraszek Sylwia PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 91
419 422 484 Januszewska Agnieszka PL Starogard Niezrzeszony 12 SK-00-15 10
420 423 163 Podwojewska Daria PL Skarszewy LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 92
421 424 645 Trykowska Natalia PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 93
422 425 891 Jurasz Katarzyna PL Starogard Niezrzeszony 19 SK-16-19 94
423 426 875 Mantkowski Mieczysław PL Gdańsk Niezrzeszony 56 SM-50-59 33
424 427 164 Bogdanowicz Marzena PL Skarszewy LO nr 2 Starogard 16 SK-16-19 95
425 428 38 Bernacka Dagmara PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 96
426 429 176 Knut Katarzyna PL Skarszewy LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 97
427 430 34 Ellert Justyna PL Jabłowo LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 98
428 431 39 Szynalewska Anna PL Pogódki LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 99
429 432 181 Steppun Ewa PL Bobowo LO nr 2 Starogard 16 SK-16-19 100
430 433 42 Zając Dorota PL Starogard LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 101
431 434 43 Lewandowska Beata PL Starogard LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 102
432 435 212 Peka Emilia PL Zblewo LO nr 2 Starogard 19 SK-16-19 103
433 436 45 Berg Małgorzata PL Starogard LO nr 2 Starogard 18 SK-16-19 104
434 437 153 Wąs Agnieszka PL Dąbrówka LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 105
435 438 99 Potocka Weronika PL Starogard LO nr 2 Starogard 17 SK-16-19 106
436 439 643 Milewska Agnieszka PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 107
437 440 663 Warenycia Małgorzata PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 108
438 441 640 Oller Anna PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 109
439 442 639 Chrzanowska Paulina PL LO nr 1 Starogard 19 SK-16-19 110
5 kwietnia 2005

 Wyślij ten artykuł do przyjaciela   Strona do wydruku    Artykuły  
XXII Bieg Szpęgawsk - Starogard Gdański | Zaloguj/Zarejestruj się | 0 Komentarzy
Komentarze są własnością nadsyłającego. Nie odpowiadamy za ich treść.
TURYSTYKA




OFERTY REGIONU
“Polpharma” - Ośrodek Wypoczynkowy. Okazja!
Turnus taniej o 200 złotych ... :: więcej
Ocypel, Trzechowo - atrakcyjna oferta!
Atrakcyjnie nieruchomości na sprzedaż!... :: więcej
Wynajmę lokal
Lokal pod działalność handlowo-usługową o powierzchni 350 metrów kwadratowych... :: więcej
Wójt Gminy Kaliska ogłasza konkurs na stanowisko Menadżera Zdrowia - Kierownika Ośrodka Zdrowia w Kaliskach, na stanowisko Inspektora ds. projektów realizacyjnych i promocji gminy oraz na.... :: więcej

REKLAMA

Kliknij

Pozostałe artykuły

Zobacz również
Pomorzanka na sprzedaż
Gminna Spółdzielnia w Skórczu sprzeda lub wydzierżawi czynną rozlewnię wody mineralnej “Pomorzanka”. Obiekt ten znajduje się na działkach o łącznej powierzchni 3737 ... :: więcej

Renault co tydzień
Uprzejmie informujemy Gości naszych portali, że w portalu głównym - www.kociewiacy.pl - od 12.08&nbsp ... :: więcej

DWOREK NA SPRZEDAŻ !
"Dworek ... :: więcej


Poprzednie artykuły


Copyright © 2003 - 2005 Media-Kociewiak
Teksty i zdjęcia prosimy przysyłać na adres - portal@kociewiacy.pl | Reklama
Webmaster - PioFal