www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 20 wrzesień 2020
 
 
Jutro zawody wędkarskie w Zdunach Drukuj E-mail
sobota, 20 wrzesień 2008

W dniu 14.9 rozegrano Zawody o Puchar Przewodniczącego RM.

W wędkarstwie nie ma przypadków

Na starcie stanęło 26 wędkarzy, w tym jedna pani młodzieżowiec. Wędkarze startowali w 7 drużynach (m.in. stanęła drużyna radnych: Banach, Srzelczyk, Kurkowski) i 10 indywidualnie.

Zawody odbywały się na Jeziorze Zduńskim na „żywej rybie” (po zawodach ryba jest ważona i z powrotem wpuszczona do jeziora – na następne zawody). A oto wyniki zawodów, które rozpoczęły się o godzinie 8 i trwały do południa.

Klasyfikacja drużynowa:

1. Koło Miasto Starogard – 10 226 punktów

2. Klub Szczupak Starogard – 4 520

3. Klub Kamyk Starogard – 2 194

Klasyfikacja indywidualna:

1. Płotkowski Krzysztof – Starogard – 5296 punktów

2. Bławat Edward – Starogard – 3044

3. Dysarz Stanisław – Starogard – 2020

Dla laików podajemy informację, że każdy punkt o gram. Czy wyniki były zaskoczeniem? Nie. Zwycięzcy są wędkarzami dobrej klasy. W tym sporcie nie ma dziś przypadków. Najlepsi wiedza, jaką zastosować wędkę i jaka przynętę, żeby „rybę zwieść do siebie”. Każdy wędkarz losuje stanowisko wędkowe i nie ma mowy jakimkolwiek komuterstwie. - Jako sędzia prezes Koła Miasto chcę podziękować wszystkim kolegom i całemu zespołowi sędziowskiemu za przygotowanie zawodów, jak również wszystkim wędkarzom, którzy brali udział w zawodach. Jako sędzia główny dziękuję również koledze kucharzowi Mirosławowi Witkowskiemu za przygotowanie poczęstunku – smacznej kiełbasy z rożna. Życzę dalszych dobrych połowów w następnych zawodach, które odbędą się 21 września – również w Zdunach (zbiórka o godz. 7). Będą to zawody spinningowe powiatowe dla wszystkich wędkarzy kół starogardzkich. Zapisy o godzinie 7 do 7.30. Rozpoczęcie – o godz. 8.


1. Prezes Koła Wędkarskiego Miasto 69 Stanisław Kubkowski wręcza Puchar Prezydenta Krzysztofowi Płotkowskiemu za zajęcie pierwszego miejsca.


2. Uczestnicy zawodów.


3. Wędkarze przy stole z Pucharami Jesieni – trzy najlepszych indywidualnie i trzy dla najlepszych drużyn oraz z nagrodami rzeczowymi.


4. Zbiorowe zdjęcie wędkarzy Koła Miasto nad Jeziorem Zduńskim.


5. Przy stole sędziowskim sędziowie informują o wynikach zawodów.
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!