www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 12 lipiec 2020
 
 
POLPHARMA OTWARTA DLA MIESZKAŃCÓW REGIONU Drukuj E-mail
sobota, 18 kwiecień 2009
25 kwietnia Polpharma zaprasza mieszkańców Kociewia na Dzień Otwarty pod hasłem „W przyjaźni z naturą”. Podobnie jak rok temu, będzie to okazja do zobaczenia największego zakładu farmaceutycznego w Polsce od ekologicznej strony.

Zapraszając gości do zwiedzenia zakładu, Polpharma pragnie pokazać, co robi dla bezpieczeństwa swojego otoczenia, pracowników firmy i mieszkańców regionu. Chce także zarazić starogardzian ekologicznym myśleniem i zachęcić do wprowadzenia w życie przyjaznych dla środowiska nawyków.

Uroczystego otwarcia drzwi do zakładu dokonają przedstawiciele  kierownictwa Polpharmy o godz. 11.00. Impreza potrwa do godz. 16, a na przybyłych gości czeka wiele atrakcji zaplanowanych w różnych punktach firmy.

Specjalny autobus zawiezie zainteresowanych na wycieczkę po oczyszczalni ścieków przy ul. Droga Owidzka. Na terenie zakładu przy ul. Pelplińskiej odbędą się przejażdżki rikszami z przewodnikiem, który pokaże ważne z ekologicznego punktu widzenia miejsca zakładu i opowie, jak firma zmieniła się przez lata.

Zwiedzający zobaczą również od środka Magazyn Wysokiego Składowania. Szczególną atrakcją dla dzieci będą pokazy Zakładowej Straży Pożarnej i służb ratowniczych. Będzie można zobaczyć pojazdy i sprzęt ratowniczy, wziąć udział w treningu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz poznać zasady użycia podręcznego sprzętu gaśniczego.

W centrum konferencyjnym firmy odbędą się pokazy filmów Polpharmy. Z kolei w stołówce zakładowej będą zorganizowane zajęcia plastyczne dla dzieci. Zabawy i gry edukacyjne poprowadzą również przedstawiciele Nadleśnictwa Starogard w specjalnie ustawionym namiocie.


 We współpracy z gazetą „POLSKA Dziennik Bałtycki” zostanie przeprowadzona akcja „Drzewko za makulaturę”. Każdy, kto przyniesie w tym dniu do Polpharmy 5 kg makulatury oraz kupon, który przez tydzień przed imprezą będzie publikowany w „Dzienniku Bałtyckim”, otrzyma sadzonkę drzewka. Parterami akcji są również: Urząd Miasta, Nadleśnictwo Starogard oraz Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych STARKOM.


Dodatkowych informacji udziela: Janina Lubawska, POLPHARMA SA, tel. 058 563 10 11, kom. 601 339 480, e-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!