www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
środa, 20 styczeń 2021
 
 
Kajakowe przejażdżki w samym centrum Starogardu Drukuj E-mail
poniedziałek, 05 lipiec 2010
Informacja prasowa od LOT KOCIEWIE

„Turystyka mnie dotyka” na bis! Spływ Wierzycą i Rajd Rowerowy po Naszym Regionie – Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE zaprasza!Już w najbliższą niedzielę 11 lipca wszystkich miłośników weekendowej rekreacji zapraszamy na bezpłatne, godzinne kajakowe przejażdżki w samym centrum Starogardu Gdańskiego.

Tego dnia, w godzinach od 13 do 18, na tamtejszym odcinku przyjaznej i nietrudnej rzeki będzie kursowało swoiste wahadło. Wystarczy, że przyjdziesz ze swoją rodziną, bliskimi lub przyjaciółmi do stanicy harcerskiej w Parku Miejskimi po chwili będziesz mógł ruszyć w wyjątkową podróż po na nowo odkrywanym mieście!

Baza imprezy, miejsce zapisów i kolejne starty uczestników to stanica harcerska. Spływy odbywać się będą pomiędzy mostem kolejowym a Parkiem Miejskim, do którego powracać będą wszyscy uczestnicy. Po zapisaniu na listę osoby wyjeżdżają podstawionym busem i przyczepą z kajakami na miejsce wodowania i… płyną! Przyjemna odległość do pokonania to ok. 4,5 km w czasie dowolnie rekreacyjnym, acz jak sprawdziliśmy, zajmie to około godziny.

Udział jest bezpłatny, skorzystać będą mogły wszystkie osoby – jedynie niepełnoletni i dzieci muszą popłynąć pod opieką dorosłego.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia miłych niedzielnych chwil wspólnie z Królewskim Miastem nad Wierzycą, Wierzycą i LOT KOCIEWIE!

A przy okazji… Miesiąc później, weekend w dniach 7-8 sierpnia będzie należał do 13. Kociewsko-Borowiackiego Rajdu Rowerowego.

To także impreza bezpłatna! Od tego roku sygnuje ją swoim logo

i przygotowuje LOT KOCIEWIE. Zapraszamy na dwa dni w rowerowe Kociewie.

Zacznie się wszystko w Pinczynie, nocleg przypadnie w Pączewie, rajd zakończy się w Zblewie. Razem do pokonania będzie ponad 100 km rowerowej przyjemności w Naszym Regionie! Zapraszamy!

A po raz drugi przy okazji polecamy Państwa uwadze strony internetowe dotyczące dwóch prezentowanych dziś form spędzenia wolnego czasu na Kociewiu:

www.rowery.kociewie.eu oraz www.wierzyca.pl

Wszystkich jeszcze bardziej szczegółowych informacji udziela oraz wiele najnowszych materiałów promocyjnych przekaże:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej

ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew

tel. 58 531 37 41

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

www.lot.kociewie.eu

www.ekociewie.pl

 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!