www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
sobota, 19 wrzesień 2020
 
 
Wyniki XIX Biegu Kociewskiego z Polpharmą Drukuj E-mail
niedziela, 03 październik 2010

Wyniki XIX Biegu Kociewskiego z Polpharmą

- bieg główny klasyfikacja generalna mężczyzn, 10 km trasa atestowana



1. Teterukov Igor - Białoruś - 00:30:06:90

2. Ochal Paweł - Fundacja Maratony Warszawskie – Bydgoszcz - 00:30:12:78

3. Mazerski Bartosz - ZANTYR Sztum - 00:30:32:34

4. Włodarczyk Kamil FLOTA Gdynia - Cybulice - 00:30:38:29

5. Pieterczyk Damian - KP PSP Kętrzyn – Kętrzyn- 00:30:43:80

6. Kujawski Łukasz - SKLA Sopot – Żukowo - 00:31:01:77

7. Cichocki Jarosław – Białogard - 00:31:16:48

8. Zblewski Leszek - REMUS Kościerzyna - 00:32:00:73

9. Kubiak Maciej - UKS Tri-Saucony Rumia – Kościerzyna - 00:32:20:13

10. Richert Marcin - FLOTA Gdynia - 00:32:48:25



Kobiety

1. Krautsova Volha – Białoruś – Grodno – 00:33:16:00

2. Ochal Olga – Fundacja Maratony Warszawskie –Bydgoszcz – 00:34:27:96

3. Rarnatsevich Halina – Białoruś – Grodno - 00:34:30:79

4. Pobłocka Kamila – UKS Ekonomik – Maratończyk Lębork – Lębork - 00:36:11:73

5. Marta Krawczyńska – AZS AWFiS Gdańsk - Malbork - 00:36:16:22

6. Agnieszka Zrada – Promień Kowalewo Pomorskie – Wąbrzeźno - 00:37:18:27


Zgłosiło się 242 zawodników, sklasyfikowano 233 zawodników.

Bieg odbył się przy temperaturze 11 Co i umiarkowanym wietrze, zachmurzeniu dużym.




Kategoria Mężczyzn do 15 lat

  1. Damian Berg -CZERSK

  2. Adam Reszka- FRANK

  3. Patryk Wojciechowski- STAROGARD GD.


Kategoria Mężczyzn 16-19 lat

  1. Adam Głogowski- RUMIA

  2. Eryk Płotka- SWAROŻYN

  3. Michał Derdowski- BARŁOŻNO


Kategoria Mężczyzn 20-29 lat

  1. Paweł Borawski- STAROGARD gd.

  2. Michał Kulpa- BUKOWIEC

  3. Tomasz Spalenia- DOBRZENIEWO


Kategoria Mężczyzn 30-39 lat

  1. Wiesław Sosnowski- GNISZEWO

  2. Piotr Suchenia- WEJHEROWO

  3. Artur Kułakowski- CHOJNICE


Kategoria Mężczyzn 40-49 lat

  1. Bogdan Cebula- SZTUM

  2. Zenon Kaszubowski- NOWA WIES SZTUMSKA

  3. Jerzy Kowalski- ELBLĄG


Kategoria Mężczyzn 50-59 lat

  1. Andrzej Cechmann- GDAŃSK

  2. Krzysztof Krawczyński- GDYNIA

  3. Zbigniew Gapski- STAROGARD GD.


Kategoria Mężczyzn 60-69 lat

  1. Henryk Telesiewicz-SŁAWNO

  2. Zbigniew Świerczyński- CZERSK

  3. Lucjan Chrząstkowski- ELBLĄG


Kategoria Mężczyzn 70 lat i powyżej

  1. Mieczysław Dobrenko -SZTUM

  2. Zbigniew Wiśniewski- CHOJNICE



Kategoria Kobiet do 15 lat

  1. Paulina Czyżewska- SKORCZ

  2. Iwona Flisikowska-STAROGARD GD.

  3. Anna Lange- SKORCZ


Kategoria Kobiet 16-19 lat

  1. Paulina Warpas- ŚWIECIE

  2. Iwona Fojut- CZERSK

  3. Magdalena Labon- STAROGARD GD


Kategoria Kobiet 20-29 lat

  1. Weronika Wójcik- STAROGARD GD.

  2. Kamila Kobierowska- CHOJNICE

  3. Jagoda Kubiak- WEJHEROWO


Kategoria Kobiet 30-39 lat

  1. Elzbieta Tuwalska- GRABOWIEC

  2. Aleksandra Gaweł- GDYNIA

  3. Agnieszka Smulska- GDYNIA


Kategoria Kobiet 40-49 lat

  1. Marzena Matlewska- ELBLĄG

  2. Wioletta Barcikowska – ELBLĄG

  3. Teresa Smuczyńska- STAROGARD GD.


Kategoria Kobiet 50-59 lat

  1. Iwona Kwiatkowska- ELBLAG

  2. Teresa Miotk- PRABUTY



WYNIKI Biegu młodzieżowego

chłopcy

    1. Mateusz Niemczyk – ZSZ Starogard

    2. Andrzej Rogewicz – ZANTYR Sztum

    3. Andrzej Czaja – Maratończyk Elbląg

    4. Daniel Rek – Olimpijczyk Kościerzyna

    5. Patryk Kamiński – ZSP Owidz

    6. Jacek Śledź – Wda Świecie



Dziewczęta

      1. Monika Czapiewska – Olimpijczyk Skorzewo

      2. Dominika Kazubowska – LLKS Smętowo Gr.

      3. Martyna Kolaska – ZSP Owidz

      4. Karolina Makurat – I LO Starogard Gd.

      5. Dagmara Dąbrowska – Agro Kociewie

      6. Alicja Fiałek – Lider Malbork



Organizator przyznał także nagrody dodatkowe, dla:


NAJSTARSZY ZAWODNIK BIEGU – Stanisław Niwiński GDAŃSK (76 lat)

NAJSTARSZA ZAWODNICZKA BIEGU- Teresa Miotk PRABUTY (51 lat)

OSTATNI ZAWODNIK- Mieczysław Mantkowski GDAŃSK

NAJSTARSZY ZAWODNIK ZE STAROGARDU- Andrzej Nurek (62 lat)

NAJSTARSZA ZAWODNICZKA ZE STAROGARDU- Teresa Smuczyńska (47)

NAJLEPSI STAROGARDZIANIE W BIEGU GŁÓWNYM- Paweł Borawski i Weronika Wójcik

NAJLEPSI STAROGARDZIANIE W BIEGU MŁODZIEZOWYM- Mateusz Niemczyk i Martyna Kolaska

WYRÓŻNIENIE- kat. niepełnosprawnych

  1. Mariusz Gołąbek- STAROGARD GD.

  2. Zbigniew Świerczyński- CZERSK

  3. Zbigniew Wiśniewski CHOJNICE


Nagrody wylosowali w biegach towarzyszących:

Rower- Konrad Weber PSP 3

Rower- Edyta Gołuńska PSP KALISKA

Deskorolka +ochraniacze- Anna Woźniak PG 3

Deskorolka +ochraniacze- Tomasz Wodrak ZS SUMIN

Deskorolka +ochraniacze- Ola Begier- PSP KALISKA

Leżak- Damian Olszewski PSP 2

Leżak- Karol Skrzeszewski Kociewski Klub Biegacza

Mikrofalówka- Ewa Makowska - Kociewski Klub Biegacza

Mikrofalówka- Marta Zabrocka - Kociewski Klub Biegacza

Mikrofalówka- Paweł Żynda PSP 6

Drukarka- Wiktoria Dąbrowska PSP ROKOCIN

Robot Kuchenny- Kinga Pellowska PSP 4

Robot Kuchenny- Kamil Zapotoczny ZS SUMIN

Robot Kuchenny- Dominika Flaga PSP 3

Kpl. Filiżanek- Kacper Kosecki GDAŃSK

Kpl, Filiżanek- Tomek Marinkowski- PSP 4




Wylosowani szczęśliwcy w biegu głównym;


DVD- Michał Lewandowski MIROTKI

FRYTKOWNICA- Mariusz Kiliszek- KWIDZYN

KOŁDRA+PODUSZKI- Łukasz Łukaszewski – TORUŃ

PAROWAR- Justyna Adamska- GRUDZIĄDZ

ODKURZACZ- Piotr Malinowski GDYNIA

MIKROFALOWKA- Wioletta Barcikowska- ELBLĄG



Biegi towarzyszące


Masowość

kl I-II 81+84= 165

KL III-IV 127+86= 213

kl V-VI 120+109=229

KL. GIM 73+64= 137 744


BIEG MŁODZIEŻOWY - 110

BIEG GŁÓWNY - 233

RAZEM 1087 uczestników



 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!