www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
wtorek, 14 lipiec 2020
 
 
PONAD 3 PROMILE ZA KIEROWNICĄ VOLKSWAGENA Drukuj E-mail
wtorek, 27 grudzień 2011
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali przestępcę drogowego, który mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie usiadł za kierownicą volkswagena. Pijany kierowca spowodował kolizję drogową z zaparkowanym pojazdem. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Samochód, którym kierował 45-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego trafił na policyjny parking. W miniony piątek policjanci z wydziału prewencji zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena. Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 22.30 na ulicy Ściegiennego. Podczas rozmowy z kierowcą okazało się, że spożywał on wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Dodatkowo wyszło na jaw, że 45-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego spowodował kolizję z zaparkowanym pojazdem. Funkcjonariusze udaremnili zatrzymanemu mężczyźnie kontynuowanie dalszej jazdy, a jego samochód odholowano na policyjny parking.

Niebawem zatrzymany przez policjantów przestępca drogowy stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto zatrzymany przez funkcjonariuszy kierowca zostanie ukarany za spowodowanie kolizji drogowej.

mł. asp. Marcin Kunka

Oficer prasowy

KPP w Starogardzie Gdańskim

 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!