www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 20 wrzesień 2020
 
 
A może na weekend do pięknego miasteczka albo na Święto Pstrąga i Krawczyka? Drukuj E-mail
piątek, 05 lipiec 2013
Czersk, niewielkie miasteczko, zawsze pod względem urody bił na głowę Starogard, a w okresie Peerelu również i pod względem liczby i estetyki pijalni piwai. Dzisiaj ta różnica (Czersk jest o wiele mniejszy od Starogardu ale co to ma za znaczenie) jest już dla nas koszmarnie wielka. Widać, jak to miasteczko z roku na rok pięknieje. Zaskakują zrealizowane pomysły, odnowione elewacje domów i ogólny ład i porządek. Proszę obejrzeć kilka zdjęć, a na końcu przejrzeć propozycję rozrywkową gminy Czersk, której motywem przewodnim są pstrągi. 
Tadeusz Majewski 

Czersk jest bardzo kameralny. Trudno się dziwić, że zatrzymał się tu kataryniarz - wędrownik z Niemiec. Muzyka z katarynki pasowała do południowego, leniwego biegu czasu. Fot. Tadeusz Majewski   Chyba papiery uwierzytelniające kataryniarza. Szkoda, że nie znam niemieckiego. Fontanna z pstrągami w centrum Czerska.  Mnie osobiście razi zbyt duży  i zbyt banalny  basen, niepotrzebne herby na narożnikach,  ale to oczywiście rzecz gustu.
Fontanna z innej strony i w innym świetle. W tle całkiem ciekawe nowe nowe kamieniczki.  

C.d. ciekawej zabudowy centrum Czerska. Pasaż handlowy w centrum Czerska. Trudno się dziwić, że miasteczko z zabudowę centrum otrzymało I nagrodę w województwie.No i niżej plakat - XIII Święto Pstrąga

 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!