www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
sobota, 23 styczeń 2021
 
 
ROZMOWA IHORA Z BOGIEM – nagradzany monodram w "Kuźni" - 10 października o godz. 19 Drukuj E-mail
poniedziałek, 06 październik 2014


Elwira Pączek jako Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 10. Turnieju Teatrów Jednego Aktora SAM NA SCENIE, Słupsk 2014, została zakwalifikowana do 48. WROCŁAWSKICH SPOTKAŃ TEATRÓW JEDNEGO AKTORA w Wrocławiu , 18-21.10.2014.

Ten sukces przyniósł jej spektakl „Rozmowa Ihora z Bogiem”, do którego wraz z Ireneuszem Ciecholewskim – reżyserem spektaklu napisała scenariusz. „Rozmowa Ihora z Bogiem” to fragment fascynującej opowieści zawartej w kresowym eposie „Ukraiński kochanek” autorstwa Stanisława Srokowskiego.

W trakcie spektaklu jesteśmy świadkami, jak żona tytułowego bohatera Ihora, Oksana, próbuje zmierzyć się z doświadczeniami, które dotknęły jej rodzinę. Opowiada o miłości do mężczyzny swego życia, o jego różnych wyobrażeniach Boga, o granicy posłuszeństwa Bogu, a tłem tej opowieści jest wielki głód na sowieckiej Ukrainie.Przed wyjazdem spektakl ten będzie prezentowany w Starogardzie 10 października o godz. 19 w Starogardzkim Centrum Kultury.

Można rezerwować miejsca! A jak rezerwować? SMS-em na nr 507-826-210 lub e-mailem na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , podając liczbę miejsc rezerwowanych i swój nick lub swoje imię albo hasło, dzięki któremu będziemy wiedzieli komu udzielić rezerwację. Bilety można odebrać w kasie teatru na 30 min. przed programem. Ceny biletów 10 zł oprócz wolontariuszy z Centrum Wolontariatu. Dla nich wstęp, jak zawsze – wolny, oraz 5 zł dla szkół.


 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!