www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
poniedziałek, 25 styczeń 2021
 
 
JAN KULAS. List do przyjaciół i sympatyków Kociewia Drukuj E-mail
poniedziałek, 05 październik 2015

4 października 2015 rokuPoseł Jan Kulas

Do przyjaciół i sympatyków Kociewia


Uprzejmie informuję, że dobiega końca VII kadencja Sejmu. Z kolei już dnia 25 października 2015 roku (7.00-21.00), odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Bardzo proszę o udział w tych wyborach. Albowiem, jak uczy doświadczenie, im wyższa frekwencja, tym jakościowo lepsze wyniki wyborcze.

Pragnę przypomnieć, że jest posłem RP z 10-letnim stażem. Zawsze reprezentuję środowisko polityczne opowiadające się za reformami ustrojowymi i modernizacją państwa. Od roku 2007 pełnię mandat poselski z ramienia PO. W swojej pracy stawiam na dialog społeczny, tolerancję i kulturę oraz na konsekwencję w działaniu. Moja praca poselska była wyróżniana w kilku rankingach. Zaszczytem dla mnie jest reprezentowanie Pomorza w Sejmie.

W ostatnich latach pracowałem w Sejmie w najważniejszej sejmowej Komisji Finansów Publicznych oraz także ważnej Komisji Zdrowia. Po zakończeniu VI kadencji opublikowałem sprawozdanie ze swojej 4. letniej pracy poselskiej (patrz Sejm VI kadencji, poseł Jan Kulas - Oświadczenia). W tej kadencji pełnię mandat od 4 lutego 2015 roku i na stronie internetowej (www.jankulas.pl) regularnie zamieszczam codzienne informacje z swojej aktywności poselskiej. To wymaga dużego wysiłku, ale w demokracji obywatele na to zasługują. Staram się także umiejętnie łączyć sprawy kraju, regionu i miasta rodzinnego Tczew. Moje przesłanie osobiste polega na tym, aby być dobrym posłem. Nigdy też nie korzystam z przywilejów partyjnych. Zawsze kandyduję z środka listy poselskiej, i dzięki poparciu wyborców zostaję posłem!

W tym roku z kilku stron zachęcano mnie do udziału w wyborach do Sejmu RP. Podkreślano moje doświadczenie, dobry styl poselski oraz prostolinijność i pracowitość. Zachęty i głosy konkretnych obywateli- są dla mnie bardzo ważne. I stało się. Jak informuje Okręgowa Komisja Wyborcza nr 35 w Gdańsku - Jan Edward Kulas jest kandydatem do Sejmu RP w okręgu gdańskim (m.in. Sopot, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Tczew, Starogard Gdański, Kwidzyn, Sztum, Malbork, Nowy Dwór Gdański), Lista PO nr 2, miejsce 11.


Pozdrawiam serdecznie
Jan Kulas
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!