www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
środa, 21 październik 2020
 
 
STAROGARD GDAŃSKI – ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE CMENTARZY Drukuj E-mail
czwartek, 29 październik 2015

W najbliższych dniach możemy się spodziewać zmian w organizacji ruchu drogowego na drogach dojazdowych do nekropolii oraz w pobliżu cmentarzy. Udając się na groby bliskich napotkamy również policjantów kierujących ruchem. Aby skrócić czas oczekiwania w korkach oraz bezpiecznie dojechać do celu warto już teraz zapoznać się z wprowadzonymi zmianami w oznakowaniu. 
 Już od piątku 30 października wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie Cmentarza Komunalnego w Starogardzie Gdańskim.

Podobnie jak w latach poprzednich na ulicy Skarszewskiej pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Bp. Dominika i drogą powiatową Starogard - Krąg (ul. Transportowców), zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h.

W celu upłynnienia ruchu na ulicy Skarszewskiej wszyscy zmotoryzowani wyjeżdżający z parkingu przy cmentarzu będą musieli dostosować się do znaku nakazu jazdy w prawo (w kierunku Linowca) i wrócić do centrum miasta przez miejscowość Kokoszkowy. Dodatkowo na ulicy Skarszewskiej od wyjazdu z parkingu przy cmentarzu w kierunku skrzyżowania z ul. Transportowców ustawiony zostanie znak zakazujący zawracania.

W samej miejscowości Kokoszkowy, również wprowadzono dodatkowe oznakowanie. I tak na ulicy Szkolnej od szkoły w kierunku cmentarza (do zatoki autobusowej) obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania.

Dodatkowo w Starogardzie Gdańskim na ulicy Skarszewskiej (naprzeciw Destylarni Sobieski) ustawiony zostanie tymczasowy przystanek autobusowy MZK.

Wprowadzone zmiany czasowej organizacji ruchu przestaną obowiązywać 3 listopada 2015 roku w godzinach przedpołudniowych.Starogard Gdański - zmiany organizacji ruchu Cmentarz Komunalny ul. Skarszewska
Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu w miejscowości Kokoszkowy 2015.jpg
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!