www.mamboteam.com
 
niedziela, 17 styczeń 2021
 
 
Starogard Gd. Nowe ulgi na Kartę Dużej Rodziny! Drukuj E-mail
środa, 04 maj 2016
Od

Od maja 2016 roku starogardzianie z Kartą Dużej Rodziny  będą mogli taniej wyremontować mieszkanie lub dom i zadbać o swoją kondycję. 5% rabatu na materiały budowlane i wykończeniowe zaoferowała rodzinom wielodzietnym firma Dak-Bud z Pelplina. Z kolei Szkoła Tańca Esta Fiest ze Starogardu właścicielom KDR gwarantuje 10% zniżki na naukę tańca dla dzieci i dorosłych.

Prezydent miasta Janusz Stankowiak podpisał kolejne dwa porozumienia partnerskie z firmami, które 29 kwietnia przystąpiły do programu Starogardzka Karty Dużej Rodziny.

5% taniej na materiały budowlane i wykończeniowe

Firma DAK-BUD z Pelplina zaoferowała właścicielom KDR rabat w wysokości 5% na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, materiały dekoracyjno-wykończeniowe, np. farby, akcesoria malarskie oraz elementy suchej zabudowy, czyli płyty kartonowo-gipsowe, podwieszane sufity i suche podłogi. Tańsze zakupy z KDR starogardzianie będą mogli robić w trzech hurtowniach: w Starogardzie Gdańskim przy ul. Kościuszki, w Pelplinie przy ul. Mickiewicza oraz w Gniewie przy Placu Grunwaldzkim.

10% taniej na naukę tańca


Anna Biernat właścicielka Szkoły Tańca Esta Fiesta dodatkowym 10% rabatem na KDR chce zachęcić rodziców i dzieci do korzystania z bogatej oferty zajęć tanecznych. Ulga dotyczy zarówno wejść pojedynczych, jak i karnetów oraz całych kursów tańca. np. przy zakupie trzymiesięcznego kursu jedna osoba będzie mogla zaoszczędzić nawet 15 zł, a przy zakupie karnetu ok. 11 zł. Dorośli mogą zapisywać się na naukę zumby i bokwy oraz na kursy tańca towarzyskiego czy solo latino. Dla dzieci Szkoła pani Anny proponuje zumbę-kids.

Obecnie w programie Starogardzka Karta Dużej Rodziny działa dziewięć podmiotów. Nazwy firm i rodzaj ulg znajdziecie na stronie : http://starogard.pl/karta-duzej-rodziny/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych/
 
Magdalena Dalecka
Wydział Informacji Społecznej
Urząd Miasta Starogard Gdański
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!