www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
wtorek, 19 styczeń 2021
 
 
Coraz więcej ulg na Kartę Dużej Rodziny. Teraz również tańsze rowery Drukuj E-mail
poniedziałek, 13 czerwiec 2016


Nie ma chyba osoby, która choć raz w życiu nie spróbowałaby jazdy na dwóch kółkach, ale nie wszyscy mają własne rowery. Już od teraz rodziny wielodzietne, które w Salonie rowerowym „Kross” pokażą Kartę Dużej Rodziny, otrzymają 5 % zniżki na wszystkie towary i usługi.  9 czerwca prezydent Janusz Stankowiak podpisał umowę z właścicielem sklepu Michałem Gaszyńskim.

 

 

Salon Rowerowy „Kross” przy ul. Zblewskiej 10b w Starogardzie Gdańskim przyłączył się do grona partnerów programu Starogardzka Karta Dużej Rodziny. Właściciel sklepu zaproponował  5% ulgi na zakup rowerów, akcesoriów do nich oraz na wszystkie usługi serwisowe, jakie świadczy Salon. Z rabatu mogą korzystać nie tylko starogardzianie, którzy mają Kartę Dużej Rodziny, ale również rodziny wielodzietne z całego powiatu –zadeklarował podczas spotkania z prezydentem właściciel sklepu.

- Bardzo się cieszę, że mogę pomóc mieszkańcom – powiedział Michał Gaszyński.  Rower to idealny sposób na aktywne i ciekawe spędzanie wolnego czasu oraz na uwolnienie się od korków w mieście. Jazda na rowerze kojarzy się z niczym nie skrępowaną wolnością podróżowania i eksplorowania natury. Byłoby wspaniale, gdyby jeszcze więcej ludzi przesiadło się z aut na rowery. Życzyłbym tego i miastu chociażby ze względu na ekologię, jak i sobie z wiadomych powodów  – dodał z uśmiechem.  

Przypominamy, że Salon Rowerowy „Kross” to już jedenasty partner programu starogardzkiej KDR. Wszystkie informacje na temat oferowanych ulg i rabatów znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce „dużym rodzinom” http://starogard.pl/karta-duzej-rodziny/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych/Magdalena Dalecka
Wydział Informacji Społecznej Urząd Miasta Starogard Gdański tel. +48 530 6062 kom. 881 200 343
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!