www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 03 grudzień 2020
 
 
ul. Kościuszki - ostatnia zmiana organizacji ruchu Drukuj E-mail
piątek, 16 wrzesień 2016


We wtorek, 20 września rozpocznie się przebudowa ostatniego odcinka ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Sobieskiego do skrzyżowania z ulicą Pelplińską. Roboty nie obejmą skrzyżowań. Wjazd na Rynek i ulicę Sobieskiego będzie możliwy wyremontowanym odcinkiem ulicy Kościuszki od strony Alei Jana Pawła II i ulicy Lubichowskiej.

Przebudowa ulicy Kościuszki powoli dobiega końca. Do zakończenia jej modernizacji pozostał ostatni fragment, czyli czwarty odcinek przebudowy od skrzyżowania z ulicą Sobieskiego do skrzyżowania z ulicą Pelplińską. Roboty nie obejmą skrzyżowań i potrwają do połowy  października. Zakończenie całej przebudowy ulicy Kościuszki planowane jest na koniec października.

W związku z zamknięciem ulicy Kościuszki na wspomnianym odcinku, od wtorku 20 września obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu. Kierowcy, którzy będą chcieli dojechać na ulicę Kościuszki w kierunku ronda Pitagorasa od ronda z ul. Lubichowską będą musieli skorzystać z objazdu ulicami: Aleja Jana Pawła II, Pomorska i Pelplińska. Z kolei objazd w odwrotnym kierunku od ul. Kościuszki do ul. Lubichowska pobiegnie ulicami Pelplińską i Pomorską.

Na Rynek będzie można nadal wjechać tylko z południowej strony miasta przez wyremontowany odcinek ulicy Kościuszki biegnący od ulicy Lubichowskiej bądź Alei Jana Pawła II.  Od tej samej strony będzie też można wjechać na ul. Sobieskiego w kierunku ulic: Tczewskiej i Owidzkiej.

Za wszystkie utrudnienia bardzo przepraszamy i prosimy wszystkich użytkowników dróg, poruszających się w rejonie przebudowy o bezpieczną i ostrożną jazdę.

Magdalena DaleckaIV etap 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!