www.mamboteam.com
 
piątek, 18 wrzesień 2020
 
 
STAROGARD. Tymczasowe zmiany w ruchu drogowym w niedzielę 2 października Drukuj E-mail
sobota, 01 październik 2016


W niedzielę 2 października odcinek ulicy Kościuszki od ronda z ulicą Lubichowską do skrzyżowania z ulicą Paderewskiego będzie tymczasowo wyłączony z ruchu drogowego.
 

Utrudnienia wynikają z konieczności ułożenia na zamkniętym fragmencie ul. Kościuszki masy bitumicznej. Roboty zależą od pogody. W przypadku deszczu droga nie będzie zamknięta, a wykonawca ustali nowy termin robót.Wydział Techniczno-Inwestycyjny Urzędu Miasta Starogard Gdański, w imieniu prezydenta miasta, jako zarządcy gminnych dróg publicznych, informuje, że w dniu 02.10.2016r firma Skanska zaplanowała układanie masy bitumicznej na wyremontowanym odcinku ul. Kościuszki. W związku z tym w niedzielę ulica Kościuszki będzie nieprzejezdna od ronda z ul. Lubichowską do ul. Paderewskiego. Z ruchu wyłączony będzie zarówno wjazd na ul. Kościuszki od Alei Jana Pawła II przy kinie Sokół, jak i wjazd na Rynek ulicą Paderewskiego przy Sądzie Rejonowym.

Roboty budowlane uzależnione są od pogody. Wymagają korzystnych warunków atmosferycznych. Jeżeli pojawi się deszcz prace zostaną wstrzymane i przełożone na inny termin.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!