www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 27 wrzesień 2020
 
 
STAROGARD. OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ. Wzruszający koncert dla Irenki! Drukuj E-mail
czwartek, 22 grudzień 2016


Dwie godziny w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie trwał wspaniały i bardzo wzruszający koncert pn. "Przyjaciele dla Irenki". "Nadzieja nigdy nie gaśnie, kiedy są ludzie" - rzekł witając gości dyr. OPP Grzegorz Oller.

Występowali: Zespół dęty z OPP prowadzony przez Wojciecha Bednarka, Justyna Czarnota - studentka I roku na wydziale śpiew jazzowy, Zofia Oller - IV kl. szkoły muzycznej, Laura Talaśka - IV kl. młodzieżowej szkoły muzycznej, Piotr Chrapkowski, Dorota Mazurek, Małgorzata Oller - studentka IV roku Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, Angelika Podwojska - Akademia Muzyczna - sopran i Patryk Podwojski - studia magisterskie, organista w katedrze oliwskiej, Joachim Oller - skrzypce, Ollers Trio. W czasie koncertu odbyła się licytacja obrazu Magdaleny Haras i płyt CD ofiarowanych przez Piotra Pożakowskiego oraz zbiórka do puszek na sfinansowanie terapii i rehabilitację dla chorej na stwardnienie zanikowe boczne Ireny Czarnoty.

T.M.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE NA FACEBOOKU

Remigiusz Grzela
Remigiusz Grzela Wspaniała akcja. A czy będzie jakaś aukcja? Inna zbiórka np.?
Tadeusz Majewski
Tadeusz Majewski Może odpowie na to pytanie Grzegorz Oller
Tadeusz Majewski
Napisz odpowiedź…
Darek Czajka
Darek Czajka Dlaczego nikt mnie nie poinformował o tej akcji?!
Tadeusz Majewski
Tadeusz Majewski Może trzeba przeprowadzić drugą
Darek Czajka
Darek Czajka Wchodzę na ciemno, jeżeli będzie taka potrzeba i okazja jestem do dyspozycji!:)
Kamila Chrapkowska
Kamila Chrapkowska Mnie dziś praca nie pozwoliła. Grudzień mnie dobija. O kolejnym poinformuję Cię osobiście, Darek Czajka :-)
Darek Czajka
Darek Czajka No ja myślę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aleksandra Dunst
Aleksandra Dunst . Nich będzie i druga. Jestem daleko, ale zmobilizuje swoich, zawsze mi wiernych. Ogromne serca mają, będzie Oki.
Tadeusz Majewski
Napisz odpowiedź…
Aleksandra Dunst
Aleksandra Dunst A ja zawsze powtarzam, ludzie są dobrzy. Pani Irence najlepszego życzę. Boziu, jakich kochanych ludzi mamy w naszym mieście. Brawo panie Oller, dla całej wspanialej reszty, też gratulacje. Jesteście kochani
Hanna Kalkowska
Hanna Kalkowska TAKĄ podobną aukcje mieliśmy w niedziele w naszej szkole podstawowej w ZBLEWIE w nowej pieknej hali sportowej i to był też koncert dla pani IRENKI śpiewane były piekne nasze kolędy w wykonaniu córek i męża oraz inni wykonawcy byłam pierwszy raz na taki...Zobacz więcej
Darek Czajka
Darek Czajka Święte słowa Pani Haniu!
Aleksandra Dunst
Aleksandra Dunst Tak. Widziałem na fb. Wzruszyłam się.
Remigiusz Grzela
Remigiusz Grzela W każdym razie, gdyby była aukcja, myślę nawet, że najlepiej zrobić charytatywną ogólnopolską na Allegro, chętnie oddam jakieś przedmioty do licytacji.
Remigiusz Grzela
Remigiusz Grzela Olu, pozdrawiam Cię rodzinnie.
Aleksandra Dunst
Aleksandra Dunst Ja też Remku. Z całego serca.
Tadeusz Majewski
Napisz odpowiedź…

Malgorzata Banul
Malgorzata Banul Wspaniała akcja jestem za pozdrawiam Panie Tadeusz Majewski
Grzegorz Oller
Grzegorz Oller Bardzo dziękuję za wszystkie dobre słowa. Podziękowania należą się wszystkim, rodzinie Ireny, słuchaczom, muzykom. Serce rośnie!
Osoby, które chcą wspomóc rodzinę Ireny mogą to zrobić wpłacając datki w sposób opisany w pierwszym poście na tej stronie: https://www.facebook.com/IrenkaCzarnota/?fref=ts
Społeczność · 2306 osób lubi to

Katarzyna Mania
Katarzyna Mania Pięknie!! Kochani dla osób które chcą jeszcze wspomóc rodzinę informacja, wciąż trwa jeszcze licytacja dla Pani Irenki, zapraszam! Walka o życie Mamy i Żony Irenki Czarnoty https://www.facebook.com/PracowniaLaguna/photos/pcb.1027242754046439/1027242580713123/?type=3&theater
Katarzyna Mania
Katarzyna Mania Aukcja dla Pani Irenki wciąż trwa! <3 https://www.facebook.com/PracowniaLaguna/
Centrum seniora · 163 osoby lubią to
Zdjęcie użytkownika Pracownia artystyczna Laguna.


 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!