www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
środa, 23 wrzesień 2020
 
 
No i skąd się taki wziął? !Henryk Sadowski - 45 lat pracy twórczej! Drukuj E-mail
poniedziałek, 20 marzec 2017


W sobotę wieczorem w kinie "Sokół" w Starogardzie odbył się koncert z okazji 45-lecia pracy artystycznej Henryka Sadowskiego (prawie tożsame z ilością przeżytych przez niego lat). Podczas występów znakomitego kabareciarza, przeplatanych występami dwóch świetnych zespołów muzycznych, widzowie (pełna sala) co chwila wybuchali zdrowym śmiechem.

Żart Henia jest pogodny, swojski, ludowo pieprzny, przaśny, nic więc dziwnego, że został zwerbowany w szeregi... Koła Gospodyń Wiejskich. Nie ruszając się z fotela w 6. rzędzie skupiłem uwagę na twarzach Henia, a także obliczyłem, z jakiej populacji wyrasta jeden artysta kabaretowy. Wyszło mi w liczydle komórki, że 1 na 24678,7 osób. Oczywiście nie wliczyłem w to kabareciarzy zajmujących się zawodowo polityką! Ci rodzą się o wiele częściej, ale czas ich trwania na scenie wynosi max 8 lat.

Tadeusz Majewski

Wybrane komentarze z FACEBOOKA [PROFIL: T. Majewski] 

Bożena Orwat ...jo, jo mądrutki
Stanisław Edward Raczek
Bożena Orwat
Bożena Orwat ...że tak...słodziutki...
Tadeusz Majewski
Tadeusz Majewski Masz rację, mądry kabareciarz :)
Bożena Orwat
Bożena Orwat i tak trzymaj
Roman Leszczyński
Roman Leszczyński super Heniu ale nam to zleciało latek
Józefa Drożdż
Józefa Drożdż Heniu jesteś WIELKI.. Dwie godziny tak upłynęły ,bardzo miło..:)
Alicja Kowalewska
Alicja Kowalewska Bardzo mi się podobało.
Tadeusz Majewski
Bożena Orwat
Bożena Orwat ...mi też
Tadeusz Majewski
Stanisław Edward Raczek
Stanisław Edward Raczek Nie ma jakiegoś nagrania?

Alicja Kowalewska
Alicja Kowalewska Henryk Sadowski ma talent wrodzony. Spotkał na swej drodze ludzi z którymi mógł się spełniać w tym co lubi najbardziej, występy na scenie i tym samym kontakt z ludźmi. Pamiętam go jako małego chłopca w sklepie obuwniczym, gdzie sprzedawali jego  jego rodzice, jak umilał czas klientom śpiewając.
Dziś na koncercie byłam z moją mamą. Była bardzo zadowolona. Mieszkała kiedyś na Sobieskiego w jednej kamienicy z panem Heniem Sadowskim i jego rodzicami.
Cieszę się, że są tacy ludzie, jak pan Henio, którzy wnoszą tak wiele dla rozwoju kultury w Starogardzie.
A najważniejsze, że dają tyle przyjemności mieszkańcom.
Józefa Drożdż
Józefa Drożdż Nie tylko w mieście ,ale i w całej okolicy.):
Henryk Sadowski
Henryk Sadowski Pozdrawiam sąsiadkę z ulicy Sobieskiego. Fajnie się tam mieszkało co prawda mieszkaliśmy w czwórkę w jednym pokoju, ale było superancko.
Lech Jankowski
Lech Jankowski Heniu swój talent sceniczny objawiał już w szkole podstawowej. Chodziliśmy do jednej klasy w Szk. Podst. Nr 7. Tam miałem okazję wraz z Heniem w skeczu w jakimś programie artystycznym /nie pamiętam już z jakiej okazji/. Motorem i reżyserem tego skeczu był nie kto inny jak Heniu. Poczytuję sobie za zaszczyt to, że miałem okazję wystąpić z dzisiejszym beneficjantem na jednej scenie. Pozdrawiam Heniu.
 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!