www.mamboteam.com
GMINA STAROGARD GDAŃSKI  
STRONA GŁÓWNA
sobota, 06 czerwiec 2020
 
 
KOKOSZKOWY - TRZCIŃSK. ZJECHAŁ NA PRZECIWNY PAS RUCHU – 5 OSÓB W SZPITALU Drukuj E-mail
środa, 16 styczeń 2013
Starogardzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki wydarzył się wczoraj tuż po godzinie 14.00 na drodze wojewódzkiej 222  na trasie Kokoszkowy -Trzcińsk. Ford fiesta uderzył w dwa inne auta, w wyniku zdarzenia 5 osób trafiło do szpitala. 

                                  Wczoraj, 15 stycznia br., tuż po godz. 14 dyżurny starogardzkiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Kokoszkowy -Trzcińsk, będącej fragmentem drogi wojewódzkiej 222.
Jak wynika z wstępnych ustaleń Policji,  20-letni kierowca forda jadąc w kierunku Starogardu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w dwa inne pojazdy. W wyniku zdarzenia  do szpitala trafiło 5 osób. Od kierującego fordem pobrano krew do badania na zawartość alkoholu, dwaj pozostali kierujący byli trzeźwi.
 
Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i  apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. Nadmierna prędkość oraz niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu to główne przyczyny kolizji i wypadków w zimowych warunkach drogowych.
 

                                    mł. asp. Angelika Kreft

                                                                                                              

 
wstecz   dalej »
 
Top! Design by Mamboteam.com! Top!