www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow Kultura
czwartek, 09 lipiec 2020
 
 
Kultura
Jesienny Koncert Orkiestry Dętej OSP Pinczyn w GOK-u w Zblewie Drukuj E-mail
poniedziałek, 09 listopad 2015
 Jesienny Koncert odbył się dnia 8 listopada 2015 r. o godz. 15 w sali widowiskowej w GOK-u w Zblewie.

Jesienny Koncert odbył się dnia 8 listopada 2015 r. o godz. 15 w sali widowiskowej w GOK-u w Zblewie.
Czytaj całość...
 
"Z niewydrukowanych stron bibuły" - patriotyczne przedstawienie w kościele parafialnym w Zblewie Drukuj E-mail
niedziela, 08 listopad 2015
Zgodnie z zamieszczonym na stronie www gminy OGŁOSZENIEM: 11 LISTOPADA NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 8 listopada 2015 r. po godz. 11 brać uczniowska Zespołu Szkół Publicznych w Zblewie wystawiła w kościele parafialnym spektakl o tematyce patriotycznej pt.

FOTOREPORTAŻ. Zgodnie z zamieszczonym na stronie www gminy OGŁOSZENIEM: 11 LISTOPADA NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 8 listopada 2015 r. po godz. 11 brać uczniowska Zespołu Szkół Publicznych w Zblewie wystawiła w kościele parafialnym spektakl o tematyce patriotycznej pt. "Z niewydrukowanych stronic bibuły". P
o przedstawieniu dyrektor ZSP Lucyna Błaszak w towarzystwie dwóch uczennic oraz sekretarz Urzędu Gminy Zblewo Daniel Szpręga waz z dyr. GOK-u Anetą Osowską i dyr. Biblioteki Gminnej im. Małgorzaty Hillar Emilią Bielską złożyli kwiaty przez pomnikiem Matki Boskiej Królowej Polski - repliką pomnika postawionego po wojnie z bolszewikami. Fot. Tadeusz Majewski
Czytaj całość...
 
Biblioteka w Pinczynie. "Gościliśmy już aktorkę Emilię Krakowską, Krystynę Koftę..." Drukuj E-mail
czwartek, 05 listopad 2015


Biblioteka w Pinczynie bierze udział w projekcie Akcja: e-motywacja. Projekt ten rozpoczął się 8 października, a zakończy 3 grudnia 2015 roku. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie o godzinie 11. W jednym czasie jesteśmy wszyscy razem - z chęcią poszerzania horyzontów i działania dla siebie i innych, a wszystko to dzięki połączeniu on- line.
Czytaj całość...
 
Rozśpiewane Dzierżążno z udziałem zblewskiego chóru parafialnego Drukuj E-mail
wtorek, 03 listopad 2015
 10 października 2015 r. odbył się II Przegląd Chórów Pomorskich, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie.  Dzięki uprzejmości ks. Proboszcza Janusza Wachowskiego konfrontacje chóralnego śpiewu mogły odbyć się w pięknym, zabytkowym kościele pw. Św. Jakuba Starszego Apostoła w Dzierżążnie.

10 października 2015 r. odbył się II Przegląd Chórów Pomorskich, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie.
Dzięki uprzejmości ks. Proboszcza Janusza Wachowskiego konfrontacje chóralnego śpiewu mogły odbyć się w pięknym, zabytkowym kościele pw. Św. Jakuba Starszego Apostoła w Dzierżążnie.
Czytaj całość...
 
Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie - plakat: SYLWESTER 2015 Drukuj E-mail
czwartek, 29 październik 2015
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 19 - 27 z 45
 
Top! Top!