www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow Kultura
wtorek, 25 luty 2020
 
 
Kultura
Gminna Biblioteka Publiczna w Zblewie wraz z filiami Czytała Dzieciom Drukuj E-mail
poniedziałek, 15 czerwiec 2015

Gminna Biblioteka Publiczna w Zblewie wraz z Filiami w Pinczynie i Borzechowie brała udział  w XIV Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom –  „Cała Polska Czyta w Bibliotekach” w dniach od 1.06 do 5.06.2015.

Gminna Biblioteka Publiczna w Zblewie wraz z Filiami w Pinczynie i Borzechowie brała udział  w XIV Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom –  „Cała Polska Czyta w Bibliotekach” w dniach od 1.06 do 5.06.2015.
Czytaj całość...
 
Protokół Jury Nadbałtyckiego Festiwalu Orkiestr Dętych Zblewo 2015 Drukuj E-mail
poniedziałek, 01 czerwiec 2015
Protokół Jury Nadbałtyckiego Festiwalu Orkiestr Dętych Zblewo 2015

Protokół Jury Nadbałtyckiego Festiwalu Orkiestr Dętych Zblewo 2015
Czytaj całość...
 
Barwny przemarsz orkiestr dętych na ulicach Zblewa - cz. 1 relacji z festiwalu Drukuj E-mail
środa, 27 maj 2015
"Swoje pokochajcie, sąsiadów poznawajcie" – pod takim hasłem (jak rok temu) przebiegał 24 maja 2. Nadbałtycki Festiwal Orkiestr Dętych w Zblewie.  Brało w nim udział dziesięć zespołów. Wielkie wrażenie zrobiły dwie orkiestry z Litwy, zwłaszcza podczas przemarszu ulicami Zblewa. Można było podziwiać ich wielkie umiejętności muzyczne, perfekcyjną sztukę marszu i gry, a także, a może przede wszystkim prowadzące je mażoretki. Od parkingu przy dawnej plebanii szły w kolejności: MOD OSP Koronowo, Litewska Narodowa Orkiestra Dęta Trimitas, Orkiestra Dęta Gminy Wejherowo, Orkiestra Dęta Gminy Gniewino, Brass Band Aukstyn (Litwa), Michał Nagórski Brass Band, Kociewsko-Kaszubska OD Torpeda, Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Tłuszczu, Gminna Orkiestra Dęta Żukowo.

"Swoje pokochajcie, sąsiadów poznawajcie" – pod takim hasłem (jak rok temu) przebiegał 24 maja 2. Nadbałtycki Festiwal Orkiestr Dętych w Zblewie.
Czytaj całość...
 
ZAPRASZAMY DO ZBLEWA NA 2. NADBAŁTYCKI FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH - JUTRO GODZ. 11.30! Drukuj E-mail
sobota, 23 maj 2015
 
IV Gminny Konkurs Recytatorski Poezji M. Hillar w 5-lecie nadania imienia Bibliotece w Zblewie Drukuj E-mail
poniedziałek, 18 maj 2015


14 maja o godzinie 10 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie rozpoczęły się obchody pięciolecia nadania imienia poetki Małgorzaty Hillar Gminnej Bibliotece oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 37 - 45 z 45
 
Top! Top!