www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow Kultura
wtorek, 25 luty 2020
 
 
Kultura
IX Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych w Zespole Szkół Publicznych w Zblewie Drukuj E-mail
niedziela, 24 kwiecień 2016

IX Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych „Szranki Teatralne 2016” w Zespole Szkół Publicznych w Zblewie Pod hasłem „Teatr uczy nas żyć..”  dnia 17 marca w Gminnym Ośrodku Kultury z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru odbył się IX Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych „SZRANKI TEATRALNE 2016” zorganizowany przez nauczycieli z Zespołu Szkół Publicznych w Zblewie, Halinę Jaworską i Ewę Ciecholewską-Litzau.

IX Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych „Szranki Teatralne 2016” w Zespole Szkół Publicznych w Zblewie

Pod hasłem „Teatr uczy nas żyć..”  dnia 17 marca w Gminnym Ośrodku Kultury z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru odbył się IX Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych „SZRANKI TEATRALNE 2016” zorganizowany przez nauczycieli z Zespołu Szkół Publicznych w Zblewie, Halinę Jaworską i Ewę Ciecholewską - Litzau.
Czytaj całość...
 
Z OSTATNIEJ CHWILI! Patryk Podwojski II w Petersburgu! Drukuj E-mail
sobota, 27 luty 2016


NEWS!!! Tydzień temu Patryk i Angelika dali mi piękny koncert w domu w Zblewie (o czym pisze niżej), a przed chwilą otrzymałem informację, że Patryk zajął II miejsce Petersburgu! W konkursie brało udział 11 uczestników, z tego 3 studentów z Polski, pozostali to Rosjanie. Pierwszy etap odbył się w piątek tj. 26.02.16. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 5 osób- 2 Polaków i 3 osoby z Rosji. II etap odbył się dzisiaj. Jutro odbędzie się koncert laureatów. LINK https://www.facebook.com/organst/ (tm)

 
U PODWOJSKICH. Patryk: Był to dla mnie przełomowy rok Drukuj E-mail
niedziela, 21 luty 2016


Dziennikarz to ma klawe życie. Przeróżne imprezy, szwedzkie stoły, a czasami nawet kameralne koncerty na jego cześć w domu. Tak było niedawno u państwa Marii i Mariana Podwojskich. Patryk wykonał na organach utwór preludium a-moll mistrza Jana Sebastiana Bacha, a potem z siostrą Angeliką pieśń La belle aux yeux d'amour francuskiego kompozytora Felixa Fourdrain.
Czytaj całość...
 
Gala wręczenia nagród "Kociewskie Pióro 2015". Dokładnie o wszystkim. ZDJĘCIA Drukuj E-mail
środa, 17 luty 2016


W dniu 11.02.2016 r. w Restauracji K-2 w Borzechowie odbyła się jubileuszowa Gala wręczenia statuetek "Kociewskie Pióro". W ciągu 10 lat przyznano 75 "Kociewskich Piór". Niektórzy rzekną: A cóż to za nagrody, że aż tyle ich wręczono?! Problem jednak w tym, że zdobyć takie pióro to nie byle hop.


Czytaj całość...
 
ROZŚPIEWANE PRZODKOWO Z UDZIAŁEM ZBLEWSKIEGO CHÓRU PARAFIALNEGO Drukuj E-mail
wtorek, 09 luty 2016
31 stycznia 2016 r.  odbył się III Koncert Kolęd i Pastorałek, zorganizowany przez wójta gminy Przodkowo, proboszcza parafii pw. św. Andrzeja Apostoła oraz chór parafialny „Polifonia” z Przodkowa.  Dzięki uprzejmości ks. Proboszcza Wacława Mielewczyka, konfrontacje chóralne mogły odbyć się w pięknym, zabytkowym kościele. Część oficjalną Przeglądu otworzył ks. wikariusz – Marek Rekowski.

31 stycznia 2016 r.  odbył się III Koncert Kolęd i Pastorałek, zorganizowany przez wójta gminy Przodkowo, proboszcza parafii pw. św. Andrzeja Apostoła oraz chór parafialny „Polifonia” z Przodkowa.  Dzięki uprzejmości ks. Proboszcza Wacława Mielewczyka, konfrontacje chóralne mogły odbyć się w pięknym, zabytkowym kościele. Część oficjalną Przeglądu otworzył ks. wikariusz – Marek Rekowski.  
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 10 - 18 z 45
 
Top! Top!