www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow Komunikaty
wtorek, 26 styczeń 2021
 
 
Komunikaty
BEZZWROTNE DOTACJE NA UTWORZENIE WŁASNEGO BIZNESU !!! Drukuj E-mail
piątek, 03 luty 2017
Czytaj całość...
 
GMINA ZBLEWO. UMOWA NA ODBIÓR ODPADÓW - PODPISANA! Drukuj E-mail
niedziela, 04 grudzień 2016
Drodzy Mieszkańcy, z radością informujemy, że 30 listopada podpisaliśmy umowę z firmą STARKOM na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Zblewo. Przypomnijmy, iż firma STARKOM wygrała ogłoszony przez nas przetarg. Oferta tej firmy była najkorzystniejsza – opiewała ona na kwotę 3.976.236,00 zł. Dla porównania: najwyższą ofertę w przetargu, na kwotę 6.833.356,56 zł. złożyła firma SUEZ Północ sp. z o.o
Firma STARKOM to lokalna firma z kapitałem polskim, która od lat działa już na naszym rynku. Jak pokazują dotychczasowe doświadczenia, realizuje ona swe zadania w sposób rzetelny, dbając o jakość świadczonych usług.
Czytaj całość...
 
GMINA ZBLEWO - INFORMACJE: DEKLARACJE, HALA - HARMONOGRAM, PRZEBUDOWA ULIC Drukuj E-mail
piątek, 25 listopad 2016

NIE ZAPOMNIJ – ZŁÓŻ DEKLARACJĘ DO 5 GRUDNIA!

DLACZEGO WARTO  SIĘ NIE SPÓŹNIĆ?

Od Nowego Roku w naszej gminie obowiązywać będzie nowy system gospodarowania odpadami. Jak już pisaliśmy, Gmina Zblewo wystąpiła bowiem ze Związku Gmin Wierzyca i będzie prowadzić sprawy odpadów samodzielnie.


Czytaj całość...
 
KOMUNIKAT LGD "CHATA KOCIEWIA". ŚRODKI DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Drukuj E-mail
niedziela, 20 listopad 2016

Lokalna Grupa Działania "Chata Kociewia" ogłosiła długo wyczekiwane nabory wniosków na realizacje projektów przez organizacje pozarządowe oraz kościoły i związki wyznaniowe. Można uzyskać pomoc w wysokości aż 100%  kosztów kwalifikowalnych.


Czytaj całość...
 
Gmina Zblewo przystąpiła do konkursu pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest..." Drukuj E-mail
czwartek, 20 październik 2016
Gmina Zblewo przystąpiła do konkursu pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego - edycja 2016”  ogłoszonego przez WFOŚ i GW w Gdańsku, podjęliśmy stosowne działania umożliwiające przygotowanie projektu. W tym celu poinformowaliśmy sołtysów wsi o konkursie, umieściliśmy informacje na naszej stronie internetowej, prosząc o zgłaszanie się właścicieli nieruchomości, którzy chcą zmienić pokrycie dachowe z eternitu.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 43
 
Top! Top!