www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow Wirtualny spacer
sobota, 04 lipiec 2020
 
 
Wirtualny spacer
AGROTURYSTYKA. Noclegi Pod Dębami - Bytonia. Informacje, zdjęcia, linki Drukuj E-mail
środa, 18 maj 2016

AGROTURYSTYKA. Noclegi Pod Dębami - Bytonia

 

Czytaj całość...
 
Dworek Tucholski zaprasza. Pokoje, apartamenty, restauracja Grota Solna, basen, kort itp. Drukuj E-mail
poniedziałek, 16 maj 2016
Dworek Tucholski w ZblewieZapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Kociewiu. Położony nieopodal borzechowskich jezior Dworek Tucholski jest wspaniałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, wesel, jak i wspaniałego wypoczynku.

Dworek Tucholski w Zblewie

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Kociewiu. Położony nieopodal borzechowskich jezior Dworek Tucholski jest wspaniałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, wesel, jak i wspaniałego wypoczynku.Czytaj całość...
 
Wirtualny spacer po najciekawszych miejscach w gminie Zblewo (kwatery agroturystyczne itp.) Drukuj E-mail
niedziela, 08 maj 2016

Na przykładzie  kwatery agroturystyczne w Radziejewie... Urządzenie kwatery agroturystycznej nie jest wcale takie proste. Na sukces składa się wiele czynników. Wbrew pozorom Polacy i obcokrajowcy wcale nie szukają na wsi gospodarstw wiejskich, a ekskluzywnych pensjonatów z szerokim wachlarzem nieraz oryginalnych propozycji służących aktywnemu wypoczynkowi. No, o czym zapominamy, lubiących towarzystwo gościnnych właścicieli.

RADZIEJEWO. Już dawno prysł mit, że urządzenie kwatery agroturystycznej to prosta sprawa. Że wystarczy mieć gospodarstwo, kilka krówek, kosę - żeby goście mogli spróbować, jak to się kiedyś pracowało, no i porządną kuchnię ze swojskimi wyrobami. Nic z tych rzeczy!

Czytaj całość...
 
 
Top! Top!