www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow Baza noclegowa
czwartek, 06 sierpień 2020
 
 
Baza noclegowa
BAZA TURYSTYCZNA GMINY ZBLEWO. Noclegi Drukuj E-mail
czwartek, 26 maj 2016
Wykaz miejsc noclegowych wraz z kwaterami agroturystycznymi na terenie gminy Zblewo - linki

Wykaz miejsc noclegowych wraz z kwaterami agroturystycznymi na terenie gminy Zblewo - linki
Czytaj całość...
 
Ze słońca, wiatru i ziemi! Ciekawe? (o kwaterze agroturystycznej w Bytoni) Drukuj E-mail
sobota, 07 maj 2016
Bardzo ciekawa kwatera agroturystyczna. Gospodarz opwiada o pozyskiwanej energii z ziemi - źróło geotermalne, z powietrza - wiatrak, ze słońca - ogniwa fotowoltaiczne. Warzywa i owoce rosną tu znakomicie, choć nie stosuje się nawozów sztucznych. W ubiegłym roku jedna marchew ważyła 1,8 kg

Siedzieliśmy dziś przy stole na dworze. Upał, parno, powietrze sflaczało jak skrzydła wiatraka. Po pół godzinie wszystko się zupełnie zmieniło. Niebo zrobiło się sine, nagle powiał bardzo silny wiatr. Skrzydła wiatraka kręciły się jak oszalałe wydając mocny wizg. Gwałtownie ożyła ściana brzóz i lunęło. - Tato, czy to tornado? - zapytał zaciekawiony chłopak już w domu. - Nie, to nie tornado - rzekł Andrzej Sieja.
Czytaj całość...
 
Przegląd kwater agroturystycznych w gminie Zblewo: SŁOMIANY DOMEK! Drukuj E-mail
środa, 20 kwiecień 2016


Mieszkamy w przepięknym miejscu. Słomiany Domek powstał po to, żebyśmy mogli się tym miejscem z Wami podzielić. Bory Tucholskie zapraszają wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta. Bliskość lasów i jezior, wizyty zwierzyny i świeże powietrze pozwolą zapomnieć o codzienności. Nic tak nie pomaga, jak piękna przyroda i nocleg w domku zbudowanym ze słomy.
Czytaj całość...
 
 
Top! Top!