www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow Informacja turystyczna
środa, 12 sierpień 2020
 
 
Informacja turystyczna
Marek Kowalski, zawodowo sekretarz UG Starogard, zrealizował w Radziejewie swoje marzenie Drukuj E-mail
niedziela, 16 sierpień 2015
Na przykładzie  kwatery agroturystyczne w Radziejewie... Urządzenie kwatery agroturystycznej nie jest wcale takie proste. Na sukces składa się wiele czynników. Wbrew pozorom Polacy i obcokrajowcy wcale nie szukają na wsi gospodarstw wiejskich, a ekskluzywnych pensjonatów z szerokim wachlarzem nieraz oryginalnych propozycji służących aktywnemu wypoczynkowi. No, o czym zapominamy, lubiących towarzystwo gościnnych właścicieli.

Na przykładzie kwatery agroturystyczne w Radziejewie... Urządzenie kwatery agroturystycznej nie jest wcale takie proste. Na sukces składa się wiele czynników. Wbrew pozorom Polacy i obcokrajowcy wcale nie szukają na wsi gospodarstw wiejskich, a ekskluzywnych pensjonatów z szerokim wachlarzem nieraz oryginalnych propozycji służących aktywnemu wypoczynkowi. No i, o czym na ogół nie mówimy, lubiących towarzystwo gościnnych właścicieli.
Czytaj całość...
 
Agroturystyka i Winnica „Pod Orzechem”. Był tu nawet Kamal - narodowości kurdyjskiej Drukuj E-mail
czwartek, 13 sierpień 2015

Agroturystyka i winnica czy może winnica, a przy niej agroturystyka? Historia powstania tego pięknego obiektu położonego we wsi Miradowo, gmina Zblewo, łączy obydwie te działalności. Agroturystyka powstała tu w 2004 roku, natomiast pierwsze nasadzenia winorośli były w 2006 roku. O ile działalność agroturystyczna jest coraz popularniejsza jako forma dodatkowej działalności na wsi, to winnica jest już ewenementem na skalę gminy, powiatu, a może nawet województwa.


Dziś w naszym Przewodniku po atrakcyjnych turystycznie miejscach w gminie Zblewo nie pokazujemy całej miejscowości. Robimy zbliżenie na kwaterę agrotustystyczną Henryki i Marka Wysockich w Miradowie. W tym tekście są bardzo ważne podpowiedzi dla osób, które chcą zająć się agroturystyką i turystyką.
Czytaj całość...
 
Mały Bukowiec. Przewodnik po atrakcyjnych turystycznie miejscach w gminie Zblewo Drukuj E-mail
wtorek, 11 sierpień 2015
nteresuje Ciebie czynny wypoczynek? Wycieczki rowerowe, spacery, architektura, historia, przyroda, rzeki, jeziora i plaże? To zapraszamy do Przewodnika po atrakcyjnych turystycznie miejscach w gminie Zblewo. Dziś przedstawiamy Mały Bukowiec

Interesuje Ciebie czynny wypoczynek? Wycieczki rowerowe, spacery, architektura, historia, przyroda, rzeki, jeziora i plaże? To zapraszamy do Przewodnika po atrakcyjnych turystycznie miejscach w gminie Zblewo. Dziś przedstawiamy Mały Bukowiec 
Czytaj całość...
 
GMINA ZBLEWO. Ośrodki wypoczynkowe, kwatery agroturystyczne, hotele, restauracje - strony www Drukuj E-mail
sobota, 08 sierpień 2015


Na terenie gminy Zblewo leżą dwa wspaniałe jeziora. Pierwsze, Jezioro Niedackie, należy do jednych z najczystszych w północnej Polsce, a OW Twardy Dół jest znany nawet za granicami kraju. Niewiele pod względem czystości ustępuje mu Jezioro Borzechowskie Wielkie, ciągnące się z Borzechowa do Radziejewa.
Czytaj całość...
 
BAZA TURYSTYCZNA W GMINIE ZBLEWO Drukuj E-mail
poniedziałek, 01 czerwiec 2015
Baza turystyczna w gminie Zblewo
Czytaj całość...
 
 
Top! Top!